İzmir Artvin Otobüs Bileti

İzmir Artvin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 175,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1579 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 23sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Artvin arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

İzmir Artvin bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Artvin bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Artvin otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Artvin Otobüs Biletleri

 İzmir Artvin otobüs bileti mi aradınız? İzmir Artvin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

İzmir Artvin otobüs biletleri en iyi fiyatlar ile sitemiz üzerinden satılmaktadır. İki il arasındaki mesafe 1564 kilometredir. Otobüs yolculuğu ise yaklaşık olarak 18 saat 40 dakika sürmektedir. İzmir Artvin otobüs biletlerinizi sitemiz aracılığıyla uygun fiyatlara alabilirsiniz. Gitmek istediğiniz şehir olan Artvin hakkında sizlere kısaca bilgi verelim. Artvin Karadeniz Bölgesi’nin doğu kısmında yer almaktadır. Artvin kenti doğal güzelliği ve tarihi mekanları ile dikkat çeken bir şehirdir. Artvin bölgesinde görmeniz gereken ilk yer Cehennem Deresi Kanyonu olmalıdır. Cehennem Deresi Kanyonu Artvin’in Ardanuç ilçesinde yer almaktadır. Kanyon farklı ve müthiş bir görüntüye sahiptir. Cehennem Deresi Kanyon’una gitmeden önce mutlaka dağcılık için kullanılan spor ayakkabılarından edinmelisiniz. Kanyonda ki bazı geçiş yolları dar ve tehlikelidir. Bazı geçiş noktaları tek bir kişi için bile yetersiz kalmaktadır. Kanyonu keşfederken adımlarınızı sağlam atmalısınız. Cehennem Deresi Kanyon’u ülkemizin sahip olduğu doğal güzelliklerinden biri olsa da henüz turistik geziler için kullanışlı bir hale gelmemiştir. Güzergahta fazla tabela bulamayacağınız için bu yeri görmek biraz çaba gerektirecek. Artvin ilinde görülmesi gereken farklı noktalar da bulunmaktadır. Kentte birçok şelale ve mesire alanları vardır. Dolishane kilisesi kentin merkezinde bulunan tarihi bir yapıdır. Kilise 10.yüzyıldan beri var olduğu bilinmektedir. Kiliseye Hamamlı Kilisesi ismi de verilmektedir. Dolishane Kilisesi 18.yüzyıldan sonra camiye dönüştürülmüştür. Şimdilerde hem cami hem de kilise olarak söz edilmektedir. Vaktiniz olursa Dolishane Kilisesi ve Cehennem Deresi Kanyonu mutlaka ziyaret etmelisiniz. İzmir Artvin otobüs biletleri daha almadıysanız sitemizden kolay, güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. Otobüs biletinizi satın aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz. Unutmayın ki sitemiz üzerinden her zaman en iyi fiyatlardan otobüs bileti satın alabilirsiniz.

  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Artvin Hakkında
Nüfus:
94,316
Yüzölçümü:
7.367,10 km²
Plaka:
08
Telefon kodu:
(466)
Otogar:
Artvin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.