Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
120 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
135 TL
Bilet Al
149 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al

İstanbul Rize Otobüs Bileti

İstanbul Rize Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 120,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1158 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 18sa 31dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Rize arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ali Osman Ulusoy firmasıdır.

İstanbul Rize bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Rize bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Rize otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Rize Otobüs Biletleri

 İstanbul Rize otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Rize otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bulunduğunuz şehirden çıkmak ve artık daha farklı şehirleri görmek, gezmek istiyorsanız o zaman bu isteğinize Karadeniz Bölgesi’nde bulunan şehirler ile başlayabilirsiniz. Örneğin İstanbul’dan Rize’ye gitmeyi düşünen biri İstanbul – Rize otobüs bileti ile ilgili araştırmaları yapabilir. Yapmakta olduğu bu araştırmanın sonucunda kendisi için uygun olan otobüs firmasını bulduğu zaman biletini satın alacak ve yollara koyulacaktır. Rize’de gezip görülecek yerler çok fazladır. Bu yüzden Rize’yi bilen birinden sizin için rehberlik yapmasını rica edebilirsiniz. Rize’de doğa ile iç içe olmanın vermekte olduğu huzur ile kendinizi çok daha iyi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. İstanbul – Rize otobüs firmaları ile birlikte İstanbul’dan Rize’ye gitmek isteyen kişiler kendilerini son derece şanslı hissetmektedir. Lüks Karadeniz Turizm, Ali Osman Ulusoy Turizm,  Sahil Turizm ve Metro Turizm ile birlikte İstanbul’dan Rize’ye olan yolculuğunuzu oldukça keyifli bir şekilde geçirme şansını elde edebilirsiniz. Elde edecek olduğunuz bu şans ile birlikte hem konforlu, hem güvenli hem de uygun fiyatlı olarak yapacak olduğunuz bu otobüs yolculuğu size kendinizi çok daha hissettirecektir. Bundan emin olabilir ve arzu ettiğiniz zaman otobüs biletinizi alarak İstanbul’dan Rize’ye gerçekleştirecek olduğunuz o yolculuğu yapabilirsiniz. Biletlerinizi dilerseniz web siteleri aracılığı ile online alabilir, telefon ile rezervasyon yaptırabilir ya da direkt olarak satın alabilirsiniz. 

İstanbul Rize otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Rize otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Rize otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mavi Karadeniz Turizm 120 TL
Ali Osman Ulusoy 130 TL
Lüks Artvin Seyahat 135 TL
Lüks Karadeniz 149 TL
Metro Turizm 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Rize Hakkında
Nüfus:
204,194
Yüzölçümü:
3.921,98 km²
Plaka:
53
Telefon kodu:
(464)
Otogar:
Rize Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.