Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
125 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
140 TL
Bilet Al
143 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al

Rize İstanbul Otobüs Bileti

Rize İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 125,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1158 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 18sa 39dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Rize İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ali Osman Ulusoy firmasıdır.

Rize İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Rize İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Rize İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Rize ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Rize ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Rize İstanbul Otobüs Biletleri

Rize İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Rize İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
İstanbul, Türkiye’nin 81 illinden biridir. Sahip olduğu ekonomik güç, turizm ve nüfus yoğunluğu bakımından ülke içerisindeki bütün şehirlerden çok daha fazla potansiyele sahiptir. Aynı zamanda Osmanlı İmparatorluğu zamanından ülkeye başkentlik yapmış ve Osmanlı tarafından kendisine bırakılan birçok tarihi merkez sayesinde dünya kültürel mirası açısından olan önemini arttırmıştır. İstanbul ülkenin en çok bilinen ve en çok turist alan ilidir. 
İstanbul bünyesinde barındırdığı kültürel zenginlikler dolayısı ile medeniyetler beşiği unvanına kavuşmuştur. İstanbul’un bu unvanı almasında tarih içerisindeki taşıdığı önem büyük bir nedendir. İstanbul başta Osmanlı ve Roma imparatorluğu olmak üzere tarihin en büyük medeniyetlerine ev sahipliği yapmıştır. Zaman içerisinde gösterdiği gelişim nedeni ile de bugün aynı zamanda dünyanın önemli ticaret merkezlerinden biri haline gelmiştir. Kültür etkinleri olmak üzere, İstanbul şehrinde her yıl kısa film festivalleri, caz konserleri, klasik müzik konserler vb. olmak üzere birçok etkinlik düzenlenmektedir. Bu durum yıl içerisindeki turist dönüşümünün en önemli nedenidir. İstanbul gibi bir metropolü yalnızca sahip olduğu kültürel zenginlik açısından değerlendirmek büyük haksızlık olacaktır. Şehir sahip olduğu etnik çeşitlilik ve doğal güzellikler bakımından da dünyaca ünlüdür. 
Zaman kaybetmeden Rize’den İstanbul’a Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Ulusoy gibi kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen otobüs firmaları ile yolculuk yapmak için www.neredennereye.com adresini kullanabilirsiniz.
Rize İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Rize İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Rize İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mavi Karadeniz Turizm 125 TL
Ali Osman Ulusoy 130 TL
Lüks Karadeniz 140 TL
Metro Turizm 143 TL
Lüks Artvin Seyahat 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Rize Hakkında
Nüfus:
204,194
Yüzölçümü:
3.921,98 km²
Plaka:
53
Telefon kodu:
(464)
Otogar:
Rize Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.