Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
133 TL
Bilet Al

İstanbul Kahramanmaraş Otobüs Bileti

İstanbul Kahramanmaraş Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 130,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1044 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 53dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Kahramanmaraş arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lüks Kahramanmaraş Turizm firmasıdır.

İstanbul Kahramanmaraş bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Kahramanmaraş bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Kahramanmaraş otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Kahramanmaraş Otobüs Biletleri

İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Kahramanmaraş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Akdeniz’in görülmeye değer şehirlerinden birisi olan ve içerisinde barındırmış olduğu doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra köklü kültürü ve sıcakkanlı insanları ile bölge üzerine gelen ziyaretçilerine oldukça misafirperver davranış sergilemektedirler. Müzeleri, mağaraları, kaleleri ile tam bir tarih kenti olan Kahramanmaraş geçmiş dönemlerde birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Kent merkezinin tepe noktasına inşa edilmiş olan ve restore edilerek günümüze kadar varlığını sürdüren Kahramanmaraş Kalesi önemli tarihi yapılardan birisidir. Bizans Dönemi’ne ait eserlerin sergilenmiş olduğu Kahramanmaraş Müzesi içerisinde yaklaşık 30 bin eser barındırmaktadır. Bizans döneminde inşa edilen Hurman Kalesi içerisinde su, yiyecek depoları barındıran barınak ve kiliseler içermektedir. Maraş Bölgesi’nde tarihi mekân olarak tepe üzerine inşa edilen ve geçmiş dönemde kervansaray olarak kullanılan Eshab-ı Kehf Külliyesi ve Camii günümüzde cami olarak kullanılmaktadır. Bir diğer eski cami olarak bilinen Elbistan Ulu Camii, Kapalıçarşı’ya bitişik olan Taş Han, Ceyhan ırmağı üzerinde bulunan ve 6 göze sahip olan Ceyhan taş köprü, Osmanlı örneklerini en iyi şekilde yansıtan Kapalıçarşı’sı ile Kahramanmaraş gezilip görülmeye değer bir şehirdir. İstanbul- Kahramanmaraş güzergâhı üzerinde otobüs yolculuğu yapmak isterseniz sitemiz içerisinde güzergâh üzerinde sefer yapan otobüs firmaları ve kalkış saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bölge üzerine otobüs seferi yapan firmalar arasında GÜLARAS, KAHTAPETROL, AKSU ÇAVUŞOĞLU, AK turizm, KahramanMaraş Turizm yer almaktadır. Sizde sitemiz üzerinden yararlanarak bilet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Kahramanmaraş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Adıyaman Ünal 130 TL
Ak Aksu Turizm 130 TL
Ak Turizm 130 TL
Lüks Kahramanmaraş Turizm 133 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Kahramanmaraş Hakkında
Nüfus:
1,075,706
Yüzölçümü:
14.456,74 km²
Plaka:
46
Telefon kodu:
(344)
Otogar:
Kahramanmaraş Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.