İstanbul Giresun Otobüs Bileti

İstanbul Giresun Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 946 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 13dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Giresun arası giden otobüs firmaları ortalama 19 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Giresun bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Giresun bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Giresun otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Giresun Otobüs Biletleri

İstanbul Giresun otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Giresun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Karadeniz’in incisi olarak bilinen Giresun fındıkları ile ün kazanmış bir ilimizdir. Yeşilin birbirinden farklı tonlarını barındırdığı bu il ‘de yer alan doğal güzellikler karşısında herkes hayranlığını belirtmektedir. Yüksek bir kesimde yer almasından dolayı bölgede yer alan yaylalar önemli bir yere sahiptir. Dağların tamamının sislerle kaplandığı, muhteşem bir manzaraya şahit olabileceğiniz Sis Dağı Yaylası muhakkak ziyaret edilmesi gereken yerler arasında gelmektedir. Rahat bir şekilde piknik yapabileceğiniz ve mesire alanı olarak kullanılan Kümbet Yaylası, vermiş olduğu enerji ve huzur ile insanları kendisine çekmektedir. Yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgi duyduğu, yıl içerisinde kartpostallık görüntüler sergileyen Paşakonağı Yaylası ziyaret için tercih edilmesi gereken bölgelerden bir tanesidir. İçerisinde ufak ve şirin bir göl barındıran Gölyanı Yaylası turistlerin akın ettiği yerlerdendir. Önemli turizm bölgelerinden biri olan ve Karadeniz’in iki adasından birisi olan Giresun Adası oluşturmuş olduğu doğal güzelliği ile birçok ziyaretçiyi kendisine çekmektedir. Bulunduğu konum üzere müthiş bir manzara sergileyen Giresun Kalesi aynı zamanda tarihi kalıntılar da barındırmaktadır. Tarihi yapı olarak dikkat çeken Giresun müzesi, Seyyid Vakkas Türbesi, Tirebolu Kalesi gezilesi yerler arasında yer almaktadır. Sitemiz üzerinden İstanbul- Giresun otobüs bilet fiyatı ve otobüs seferleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sefer yapan otobüs firmaları arasında Ben turizm, SEÇ, ÖzDiyarbakır, ASTOR, Çayırağası, HAS Diyarbakır, Metro bulunmaktadır. Gün içerisinde istediğiniz her saatte otobüs bileti ihtiyacınızı rahatlıkla giderebilirsiniz. 

İstanbul Giresun otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Giresun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Giresun otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Nuhoğlu Turizm 80 TL
Sema Turizm 117 TL
Metro Turizm 120 TL
Lüks Artvin Seyahat 120 TL
Lüks Karadeniz 137 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
  Giresun Hakkında
Nüfus:
251,811
Yüzölçümü:
6.831,58 km²
Plaka:
28
Telefon kodu:
(454)
Otogar:
Giresun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.