Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
115 TL
Bilet Al
115 TL
Bilet Al
115 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al

Giresun İstanbul Otobüs Bileti

Giresun İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 946 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 14dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Giresun İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ali Osman Ulusoy firmasıdır.

Giresun İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Giresun İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Giresun İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Giresun ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Giresun ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Giresun İstanbul Otobüs Biletleri

Giresun İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Giresun İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Giresun, Türkiye’nin 81 ilinden biri olup, Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Giresun’da yükseklik oldukça fazladır ve şehir coğrafi olarak derin vadiler ile parçalanmış durumdadır. Yerleşim genel itibari ile dağınık ve dağların yamacına konumlanmıştır. Doğal güzellikleri ile özellikle son yıllarda ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Bağlı bulunduğu iklimsel kuşaktan dolayı Karadeniz iklimin tipik özelliklerini yansıtmaktadır. Kışları ılık ve bol yağışlı olarak geçer, yazları ise ılık ve yağışlıdır. Ülke çapında fındık üretimi ile ünlüdür. Ordu’dan sonra fındık üretiminin en çok yapıldığı noktalardan biridir. 
İstanbul, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, aynı zamanda en gelişmiş ve ne kalabalık şehridir. Tam anlamı ile bir metropol olma özelliği taşır. Tarihi ve kültürel miras açısından oldukça zengin olmak ile birlikte etnik çeşitliliği de fazladır. Bunun en önemli nedeni çeşitli nedenlerden dolayı tarihi boyunca dünyanın en büyük medeniyetlerine ev sahipliği yapmış olmasıdır. Medeniyetler beşiği unvanını taşıyan şehir, aynı oranda doğal güzellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Yıllık 13 milyon gibi rakamlara ulaşarak ülkenin en çok turist alan bölgesi olma konumundadır. 
Giresun’dan İstanbul’a zaman kaybetmeden ve paranızdan tasarruf sağlayarak ulaşım sağlamak için www.neredennereye.com üzerinden Ulusoy, Metro Turizm, Nilüfer Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini alabilirisiniz.
Giresun İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Giresun İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Giresun İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kanberoğlu 110 TL
Metro Turizm 110 TL
Kaptanoğlu Seyahat 110 TL
Ali Osman Ulusoy 115 TL
Fındıkkale Turizm 115 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Giresun Hakkında
Nüfus:
251,811
Yüzölçümü:
6.831,58 km²
Plaka:
28
Telefon kodu:
(454)
Otogar:
Giresun Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.