İstanbul Gaziantep Otobüs Bileti

İstanbul Gaziantep Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1124 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 58dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 20 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Gaziantep arası giden otobüs firmaları ortalama 19 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Şanlıurfa Astor Turizm firmasıdır.

İstanbul Gaziantep bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Gaziantep bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Gaziantep otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Gaziantep Otobüs Biletleri

İstanbul Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Güneydoğu Bölgesi’nde yer alan ve mimari yapıları, doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Gaziantep Bölgesi içerisinde gezilip görülmeye değer birçok yer barındırmaktadır. Özellikle Antep fıstığı ve baklavaları ile göze çarpan bölgede tarihte bir yolculuğa çıkılmaktadır. Medeniyetlerin beşiği olarak bilinen bu bölge üzerinde geçmiş dönemlerde birçok ülke ve toplum yaşam sürdürdüğü için tarihten birçok kalıntı barındırmaktadır. Oldukça görkemli mozaik eserlerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Müzesi dünyanın en önemli müzeleri arasında yer almaktadır. Sular altında kalmış bir uygarlığın kalıntılarını barındıran Rum Kalesi ortaya çıkarmış olduğu tarihi ve doğal güzelliği ile çok sayıda ziyaretçisini ağırlamaktadır. Bölge içerisinde tekne ile gezilebilmektedir. Günümüzde müze olarak kullanılan Gaziantep Kalesi 4 bin yıllık bir geçmişi barınmaktadır. Aynı zamanda bulunduğu konum itibari ile çok güzel bir manzaraya sahiptir. Paha biçilemez mozaik ürünleri içerisinde barındıran Gaziantep Müzesi tavan ve süslemeleri ile gelen misafirlerine göz banyosu yaptırmaktadır. Türkiye’nin en iyi hayvanat bahçelerinden birini barındırmaktadır. Gaziantep’in en eski camilerinden olan Ömeriye Camisi, mutfak hünerlerinin en iyi şekilde sergilendiği Emine Göğüş Müzesi, her türlü bakırı içerisinde barındıran Bakırcılar çarşısı Gaziantep Bölgesi’nde gezilip görülmeye değer yerlerden birkaçıdır. Siz de İstanbul üzerinden Gaziantep’e doğru yola çıkmak istiyorsanız sitemiz üzerinden sefer yapan otobüs firmalarını ve saatlerini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Firmalar arasında Metro, Ben turizm, SEÇ, ÖzDiyarbakır, ASTOR, Çayırağası, HAS DİAYRBAKIR otobüs seferleri yer almaktadır. 

İstanbul Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lider Siirt Turizm 100 TL
Öz Diyarbakır 109 TL
Diyarbakır Barış Turizm 110 TL
Has Diyarbakır 110 TL
Star Diyarbakır 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.