Gaziantep İstanbul Otobüs Bileti

Gaziantep İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1124 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 40dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 20 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 20 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Şanlıurfa Astor Turizm firmasıdır.

Gaziantep İstanbul bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep İstanbul bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep İstanbul Otobüs Biletleri

Gaziantep İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Abbas Ağa Camii, Beşiktaş Abbasağa'dadır. 1665'te yapıldı. Birkaç kez onarım gördü. Kagir duvarlı, ahşap çatılı bir yapıdır. Sağ yanındaki minaresinin alt bölümü taş, petek kısmı tuğladandır. 1682 tarihli, yazıtlı bir çeşmesi vardır.

Ağa Camii, Beyoğlu’nda İstiklal Caddesi'ndedir. 1597'de Hüseyin Ağa tarafından yaptırıldı. 1934'te bütünüyle yenilendi ve çinileri değiştirildi. Kesme taştan, tek kubbeli bir yapıdır. Önünde kapalı son cemaat yeri vardır. İç duvarları yeşil ve mavi Kütahya çinileriyle kaplıdır.

NeredenNereye.com’a girip nereden kısmına Gaziantep, nereye kısmına ise İstanbul yazarak Gaziantep İstanbul otobüs bilet fiyatları, Gaziantep’ten İstanbul’a giden otobüs firmaları sorgulaması işlemini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Arap Camii (Camii Kebir), Galata’dadır. 717’de Araplar’ın kenti kuşatması sırasında yapıldı. Latin egemenliği döneminde Dominikus rahiplerince kilise durumuna getirildi ve bugün minare olan çan kulesi yaptırıldı. Fetihten sonra yeniden camiye dönüştürüldü. 1808 ve 1913’te onarım gördü. Bizans ve Türk mimari özelliklerinin yanyana görüldüğü cami, dikdörtgen planlı ve ahşap tavanlı bir yapıdır. Mihrap duvarına bitişik dört köşe bir minaresi vardır. Pencereler, kapının oyma silmeleri Bizans sanatının seçkin örnekleri arasında yer alır. Mihrap ve minberi mermerdir. Arka avluda sekiz mermer sütunlu, kubbeli şadırvan yer alır.

Azapkapı Camii (Sokullu Mehmet Paşa Camii), Atatürk Köprüsü’nün Azapkapı yönündeki köprü ayağı yanındadır. Sokullu Mehmet Paşa tarafından 1577'de Mimar Sinan'a yaptırıldı. İki katlı, dikdörtgen planlı bir yapıdır. Merkezi kubbe, sekiz yarım kubbeyle desteklidir. Mihrap ve minber mermer işlemelidir. İç ve dış avlusu yoktur. Son cemaat yerine iki taraftan merdivenlerle çıkılmaktadır. Gaziantep’in Güneydoğu etkisinin sıcak atmosferinden ülkemizin en büyük metropolü İstanbul’a otobüsle keyifli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Gaziantep-İstanbul arasındaki otobüs yolculuğunuzun sonunda İstanbul tüm güzellikleriyle sizi bekler. İstanbul’da Galata Kulesi’ni ziyaret etmek, Sultan Ahmed Camii’ne gitmek, Mısır Çarşısı’nda gezinmek, Boğaz turuna çıkmak, Boğaz’da balık yemek gibi onlarca alternatifle güzel zaman geçirebilirsiniz.

Gaziantep’ten İstanbul’a yapacağınız otobüs yolculuğunuzun keyifle başlaması ve sona ermesi için size en iyi hizmeti verecek olan ve en uygun otobüs biletini sunacak otobüs firmasını NeredenNereye.com’dan kısa süreli bir inceleme ile kolayca bulabilirsiniz. NeredenNereye.com’dan otobüs bileti satın almak ise online alışverişin avantajlarıyla çok kolay. Gaziantep İstanbul otobüs bileti alarak yapacağınız seyahatinizde iyi yolculuklar dileriz.

NeredenNereye.com – Türkiye bilet satış sitesi!

 
Gaziantep İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Diyarbakır 79 TL
Lider Siirt Turizm 80 TL
Can Diyarbakır Turizm 105 TL
Cizre Nuh İtimat 110 TL
Lüks Batman Seyahat 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.