Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
48 TL
Bilet Al
53 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al

İstanbul Bolu Otobüs Bileti

İstanbul Bolu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 262 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 8dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 10 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Bolu arası giden otobüs firmaları ortalama 45 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Bolu otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İstanbul Bolu güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İstanbul Bolu seyahatinize başlamadan önce, İstanbul ve Bolu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İstanbul ve Bolu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İstanbul Bolu Otobüs Biletleri

İstanbul Bolu otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Bolu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

İstanbul Bolu yolculuğunuz 3 saat 10 dakika sürecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 263 kilometredir. Yolculuğunuz esnasında güzergâhta Gebze, Hendek ve Düzce bulunmaktadır. Bolu kentine gittiğiniz zaman vaktiniz var ise görmeniz gereken müthiş güzellikler bulunmaktadır. Bunlardan ilki Mudurnu ilçesidir. Mudurnu tarihi evleri ve konaklarıyla ünlüdür. Yeşilliğin arasında saklanmış cennetten bir köşe misalidir. Birçok insanın huzurla yaşamayı hayal edeceği Mudurnu evleri çiçeklerle birlikte müthiş bir görsellik yansıtır. Mudurnu sit olanı olarak geçmektedir. Osmanlı zamanından kalan ahşap evler adeta tarihi yaşatmaktadır. Mudurnu genel olarak 2 katlı ve ahşaptır. Tahta pencereli şirin evlerdir. Atmosferi ve sizde uyandırdığı hissi tatmak için mutlaka görmelisiniz. Mimari açıdan Göynük evlerine benzetilmektedir. Bölgenin en meşhur konağı ise Armutçular konağıdır. Konak 3 katlıdır. Tahta çitlerle çevrilidir. Bu bölgede toplam da 165 tane ev ve konak bulunmaktadır. Bölgede 8 tane de cami vardır. Bu kentte görmeniz gereken bir başka yer ise Yedigöller’dir. Yedigöller yedi tane gölden oluşan piknik ve kamp yapılabilecek bir alandır. Cennetten bir parça gibi görünür. Bolu denildiği zaman birçok insanın aklına ilk olarak Abant Gölü gelir. Abant Gölü tektonik çöküntüler sonucunda meydana gelmiştir. Yüzey genişliği 1.25 km2dir. Abant Gölü kuzey Anadolu fay hattında bulunmaktadır. Abant Gölü kışın soğuk hava sebebi ile tamamen donmaktadır. Mudurnu evlerini ve gölleri görmek için Bolu kentine gittiğiniz zaman biraz vakit ayırmalısınız. Kentte keşfedilmesi gereken başka tarihi ve doğal güzellikler bulunsa da ilk olarak görülmesi gereken en önemli yerler yukarıda bahsettiklerimizdir. İstanbul Bolu arası seyahatinizi günübirlik olarak bile gerçekleştirme imkânınız vardır. İstanbul Bolu otobüs biletleri aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

İstanbul Bolu otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Bolu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Bolu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Köksallar 40 TL
Medine Turizm 40 TL
Medine Turizm 40 TL
Ben Turizm 48 TL
Kargı Turizm 53 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
  Bolu Hakkında
Nüfus:
190,276
Yüzölçümü:
8.323,39 km²
Plaka:
14
Telefon kodu:
(374)
Otogar:
Bolu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.