Havran Otobüs Bileti

Havran Otobüs Bileti

Havran Otobüs Biletleri

Ege denizinin son derece güzel ve şirin bir şehri olan Balıkesir’in merak edilen ilçelerinden olan Havran ilçesinin merak edilen , gezilmesi gereken yerlerini sizler ile paylaşalım. Öncelikle ilçenin tarih açısında oldukça önemli olduğunu bilmenizde fayda var. 
Tarihi güzelliklerinin yanında , doğal güzelliklerini de bünyesinde bulunduran Havran son 5 yıldır gelen turist sayısında büyük artış yaşanmasına neden oluyor. Özellikle belediyecilik anlamında son derece büyük çalışmalarda yaparak Havran ilçesinde restorasyon çalışmalarına başlayan ilçede ilk gitmeniz kg gereken yer Çanakkale zaferinde dillere destan bir başarı göstererek 275 kg topu tek başına taşıyarak top aracına yükleyen Seyit Onbaşının köyü olan Koca Seyit köyü dikkatleri çeken ilk isim oluyor.
Tarih konusunda bizlere çok büyük bir nimet sunan Seyit onbaşı hakkında merak edilenleri burada daha detaylı olarak öğrenecek olan ziyaretçilerin bu konuda yapmaları gereken ilk ziyaret Havran ilçesinde bulunan bu köy olacaktır. Seyit Onbaşının mezarının da bulunduğu bu ilçemizde son zamanlarda oldukça fazla turist dikkat çekmektedir. İşte bu durum karşısında Havran ilçesi gezilmesi gereken yerlerin başında geliyor. 
Ayrıca Balıkesir’in dikkat çekici ilçelerinden olan Havran’da son zamanlarda mağaraların bulunmasından sonra ziyaretçiler ilçede bulunan mağaralara akın etmeye başladı.İşte Havran ilçesinde bulunan bu son derece önemli yerleri mutlaka ama mutlaka ziyaret etmeniz konusunda sizlere önerilerde bulunuyoruz. Havran otobüs bileti için neredenereye.com adresini kullanabilirsiniz. 
 
Havran - 5 Günlük Hava Tahmini
14 Ara Cumartesi
hafif yağmur
14,4 °C
hafif yağmur
15 Ara Pazar
açık
16,1 °C
açık
16 Ara Pazartesi
açık
15,8 °C
açık
17 Ara Salı
açık
15,7 °C
açık
18 Ara Çarşamba
açık
14,5 °C
açık