Yolcu Sayısı
1

Göksun otobüs bileti

Göksun Otobüs Bileti

En popüler Göksun otobüs rotaları

Göksun otobüs bileti fiyatları, Göksun otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Göksun otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
KırşehirGöksun50 TL11
KocaeliGöksun100 TL8
SamsunGöksun75 TL8
KırıkkaleGöksun70 TL8
SuluovaGöksun70 TL7

Göksun otogarı

  • Göksun(344)

Göksun otobüs biletleri

Kahramanmaraş’a 90 km uzaklıkta olan Göksun ilçesine gitmek için ihtiyacınız olan Göksun otobüs biletini Neredennereye.com’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Tüm Göksun otobüs firmalarını görmek için bulunduğunuz lokasyonu ve gideceğiniz tarihi seçtikten sonra bilet ara butonuna tıklamanız yeterli.

Doğal zenginliği ve ormanlık bölgelerle kaplı olan Göksun’a yılın her döneminde birçok destinasyondan yolculuk yapılıyor. En çok İstanbul, Bursa, İzmit, Konya ve Kahramanmaraş illerinden Göksun otobüs seferi düzenleniyor.

Mimari yapılarıyla öne çıkan Göksun ilçesi kır bahçeleriyle de ziyaretçilerin her zaman beğenisini toplamıştır. Bulunduğunuz lokasyona göre değişen fiyatlar ile ortalama 50 TL civarı bir fiyatla Göksun otobüs bileti satın alabilirsiniz. Göksun’a direk otobüs seferi bulamadıysanız, Metro, Ak Turizm, Aksu Çavuşoğlu, Adıyaman Gülaras, Adıyaman Ünal, Best Van Turizm, Can Elbistan, Devran Turizm, Murat Turizm, Has Bingöl, Kafkas Kars ve Öz Elbistan Seyahat ile Kahramanmaraş’a varıp maksimum 20 TL ile Göksun’a geçiş yapabilirsiniz.
Göksun’a vardığınızda tarhanasını tadıp, ağaç oyma ve el işi bakır eşyaları keşfedebilirsiniz. Göksun’dan dönüş biletinizi şimdiden almanızı tavsiye eder iyi yolculuklar dileriz.

Göksun Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr