Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
55 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
62 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al

Gaziantep Sivas Otobüs Bileti

Gaziantep Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 476 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 58dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Gaziantep Sivas bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Sivas bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Sivas otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Sivas Otobüs Biletleri

Gaziantep - Sivas Otobüs Bileti

Gaziantep, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan şehirlerinden biridir. Bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş şehri olmak ile birlikte birçok özelliği ile gerek yurt içinde ve gerekse de yurt dışında da ünlüdür. Gaziantep'in ülke içerisinde ünlü olan Antep baklavası, geleneksel Gaziantep mutfağının en değerleri lezzetlerinden biridir. Özellikle Gaziantepli ustaların ellerinden yenmesi tavsiye edilir. Şehir aynı zamanda tarihinden kaynaklı kültürel birikimi ile de ünlüdür. Mezopotamya medeniyetlerinin kesişen ticaret yollarının üzerinde konumlanmasından dolayı geçmişinden günümüze miras kalmış pek çok kültürel değere ev sahipliği yapar. Gaziantep ziyaretçilerinin şehirden ayrılmadan önce, “Zeugma Müzesi, Medusa Arkeolojik Cam eserler Müzesi, Naip Hamamı, Gaziantep Kalesi, Panoroma Müzesi, Kaleoğlu Mağarası, Gümrük Hanı, Bayaz Han, Savaş Hanı, Elmacı Pazarı” gibi şehrin gezilecek noktalarını görmelerini tavsiye ederiz.

Sivas, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve bağlı bulunduğu bölge içerisinde gelişim göstermiş şehirlerinden biridir. Sivas’ta İç Anadolu’ya hakim olan karasal iklimin özellikleri belirgin şekilde görülmektedir. Bu nedenle şehirde yazları sıcak ve kurak geçerken kışları kar yağışlı ve oldukça soğuk geçmektedir. Özellikle yurdun batı bölgelerinde yaşayan ve soğuk havalara alışkın olmayan gezginler için kış ayları Sivas'a bir seyahat düzenlemek için uygun değildir. Bu nedenle Sivas'ı ziyaret etmek için bahar ve yaz ayları tercih edilebilir. Sivas, İç Anadolu bölgesinin merkezi konumlarından biri olduğu için Türkiye'nin hemen hemen her yerinden karayolu ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep’tan Sivas'a ulaşmak için çeşitli otobüs firmalarının seferlerinden Gaziantep – Sivas arası otobüs bileti alarak aynı gün içerisinde yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Yolculuklarınız için en uygun Gaziantep – Sivas otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak temin edebilirsiniz.

Gaziantep Sivas otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Elbistan 55 TL
Esadaş 55 TL
Kanberoğlu 60 TL
Metro Turizm 60 TL
Turay Turizm 62 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.