Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
45 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al

Gaziantep Mersin Otobüs Bileti

Gaziantep Mersin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 45 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 278 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 40dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 10 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Mersin arası giden otobüs firmaları ortalama 25 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Diyarbakır firmasıdır.

Gaziantep Mersin otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Gaziantep Mersin güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Gaziantep Mersin seyahatinize başlamadan önce, Gaziantep ve Mersin hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Gaziantep ve Mersin şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Gaziantep Mersin Otobüs Biletleri

Gaziantep - Mersin Otobüs Bileti
Gaziantep, eski ve halk arasındaki ismi ile “Antep” Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan, bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş ili olan şehridir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Antep Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep, sahip olduğu sanayi ve tarım potansiyeli neticesinde nüfusunu arttırmış bu sayede içerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin birinci ve ülkenin de sekizinci büyük şehri olmuş bir noktadır. Gaziantep, konum itibari ile eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer aldığından bugün hala üzerinde yaşanılan dünyanın en eski yerleşim noktalarından biri olarak kabul edilmektedir. Bugün şehrin sembolü haline gelmiş olan Gaziantep kalesi gibi Türkiye’nin önemli tarihi ve kültürel değerlerine ev sahipliği yapmıştır. Şehir, Milli Mücadele döneminde ev sahipliği yaptığı üstün başarılar ve direniş neticesinde “Antep” olan isminin başına Gazi unvanını almıştır. Bu özelliği ile dünya tarihinin önemli şehirlerinden biri olmasının yanı sıra yakın dönem Türkiye tarihinin de en önemli şehirlerinden biri konumuna gelmiştir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Gaziantep - Mersin otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Mersin’de yolculuğunuz Mersin Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mersin, eski ve halk arasında bilinen ismi ile “İçel” Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan bir şehridir. Mersin, “Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut” isimleri ile 13 ilçeye ev sahipliği yapmaktadır. Şehir ile aynı ismi taşıyan Mersin Limanı, Türkiye’nin en büyük limanıdır. Bu nedenle Mersin diama canlı bir ticaret hayatına ev sahipliği yapar. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Mersin Otobüs bileti satın alarak Mersin Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Yapraklı Koyu, Adam Kayalar, Erdemli Talat Göktepe Çamlığı, Kayacı Vadisi, Kökşekbükü Mağarası, Cennet Cehennem Mağaraları, Gilindere Mağarası, Sertavul Geçidi, Tisal Yarımadası, Kızkale Plajı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Gaziantep - Mersin otobüs bileti fiyatları, “45 - 80 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Vangölü, Özlem Cizre Nuh, Star Diyarbakır, Lüks Batman Seyahat, Star Batman, Seç Turizm, Öz Diyarbakır, Mider Güneydoğu Turizm, Can Diyarbakır Turizm” gibi firmaların en uygun Gaziantep - Mersin otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Gaziantep Mersin otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Mersin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Mersin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Yeşil Erciş Seyahat 45 TL
Lider Siirt Turizm 50 TL
Siirt Petrol 50 TL
Vangölü Turizm 50 TL
Star Batman 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.