Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al

Mersin Gaziantep Otobüs Bileti

Mersin Gaziantep Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 278 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 55dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 12 firma sefer düzenlemektedir. Mersin Gaziantep arası giden otobüs firmaları ortalama 19 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ben Turizm firmasıdır.

Mersin Gaziantep otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Mersin Gaziantep güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Mersin Gaziantep seyahatinize başlamadan önce, Mersin ve Gaziantep hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Mersin ve Gaziantep şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Mersin Gaziantep Otobüs Biletleri

Mersin - Gaziantep Otobüs Bileti
Mersin, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve en kalabalık onuncu ili olan şehridir. Türkiye’nin farklı noktalarından Mersin otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Mersin Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin güneyinde bulunan bir liman kenti olan Mersin, “Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Slifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut” olmak üzere toplamda 13 ilçesi bulunmaktadır.
Ticaret yolları için son derece önemlibir noktada yer alan liman kenti Mersin günümüzde olduğu gibi geçmişte de önemli bir yerleşim merkezi olmuştur. Özellikle son dönemlerde yapılan kazı çalışmaları neticesinde şehrin tarihinin son derece eski dönemlere dayandığı gözlemlenmiştir. Yapılan çalışmalarda elde edilen kalıntıların en eskilerinin tarihi M.Ö 6300 gibi zamanlara giderken en yenileri ise Selçuklu dönemine aittir. Bu antik kentin geçmişine dair sergileri Mersin Arkeoloji Müzesi’nde görüntüleyebilirsiniz. Mersin Limanı, geçmişte olduğu gibi günümüzde de Türkiye’nin en önemli ticaret merkezlerinden bir tanesidir. Akarsular bakımından da zengin olan Mersin, “Berdan Irmağı, Deliçay, Efrenk Çayı, Müftü Çayı, Mezitli Çayı, Karacaoğlan Çayı, Alata Çayı” gibi akarsulara ev sahipliği yapar. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Mersin otobüs bileti satın alarak Mersin Otogarı’na giriş yaptığınızda “Yapraklı Koyu, Adam Kayalar, Kayacı Vadisi, Cennet Cehennem Mağaraları, Köşekbükü Mağarası, Sertavul Geçidi, Tisan Yarımadası, Gilindere Mağarası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Mersin - Gaziantep otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Gaziantep’te yolculuğunuz Antep Otogarı üzerinde son bulacaktır. Antep Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş illerinden biri olan şehridir. Gaziantep, halk arasında bilinen ismi ile “Antep” olarak anılan şehir Milli Mücadele döneminde çetin bir direnişe ve üstün başarılara ev sahipliği yapmış olduğundan dolayı isminin başına “Gazi” unvanı almıştır. Bu nedenle Türkiye’nin yakın tarihi açısından önemli bir şehir olan Antep, on binlerce yıl öncesine uzanan geçmişi ile dünya tarihi açısından da önemli bir yerleşim merkezidir. Türkiye siyasi tarihi açısından da önemli bir kenttir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Mersin - Gaziantep otobüs bileti fiyatları, “45 - 70 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Yeşil Erçiş Seyahat, Can Diyarbakır Turizm, Mider Güneydoğu Turizm, Özlem Cizre Nuh, Star Batman Seyahat, Lüks Batman Seyahat, Lider Siirt Turizm, Ben Turizm, Seç Turizm” gibi firmaların en uygun Mersin - Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Mersin Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Mersin Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Mersin Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Star Batman 40 TL
Vangölü Turizm 40 TL
Lider Siirt Turizm 40 TL
Cesur Bingöl 45 TL
Yeni Midyat Seyahat 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.