Yolcu Sayısı
1

Mersin Gaziantep Otobüs Bileti

Mersin Gaziantep Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Özlem Van Tur
145 TLBilet Al
Siirt Petrol
150 TLBilet Al
Yeni Erciş İtimat
200 TLBilet Al
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat
200 TLBilet Al
Van Kalesi Turizm
218 TLBilet Al
Mardin Seyahat
240 TLBilet Al
Özkaymak Turizm
248 TLBilet Al
Star Batman
250 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
250 TLBilet Al
Cizre İtimat Turizm
250 TLBilet Al
Deveci Nazar Turizm
250 TLBilet Al
Martur Turizm
250 TLBilet Al
Güney Akdeniz Seyahat
250 TLBilet Al
Dilmenler Mardin Seyahat
250 TLBilet Al
Lüks Batman Seyahat
250 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
250 TLBilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm
250 TLBilet Al
Muş Yolu Turizm
250 TLBilet Al
VanGölü Turizm
250 TLBilet Al
Star Diyarbakır
250 TLBilet Al
Yeni Midyat Seyahat
250 TLBilet Al
Venn Seyahat
250 TLBilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat
250 TLBilet Al
Midyat Seyyidoğlu
250 TLBilet Al
Öz Elazığlılar
250 TLBilet Al
Özlem Cizre Nuh
270 TLBilet Al
Siirt Kurtalan Ekspres
280 TLBilet Al
Çayırağası Vip
300 TLBilet Al
Seç Turizm
300 TLBilet Al
Ben Turizm
300 TLBilet Al
Metro Turizm
350 TLBilet Al

Mersin Gaziantep Arası

 • En Ucuz Sefer145,00 ₺
 • Mersin → Gaziantep Arası Kaç Km278 km
 • Mersin → Gaziantep Arası Kaç Saat4sa 19dk
 • Günlük Sefer Sayısı2
 • En Çok Sefer Yapan FirmaBen Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı31

Mersin Gaziantep Online Otobüs Bileti
Mersin Gaziantep otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Mersin Gaziantep güzergahı için arama yapın, Mersin - Gaziantep arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Mersin ve Gaziantep Şehirlerinde Ulaşım
Mersin ve Gaziantep şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Mersin Gaziantep seyahatinize başlamadan önce, Mersin ve Gaziantep hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Mersin → Gaziantep Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mersin - Gaziantep arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Mersin - Gaziantep otobüs bileti fiyatı en ucuz 145,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Özlem Van Tur tarafından satılmaktadır.

Mersin - Gaziantep arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Mersin - Gaziantep arasında günlük ortalama 31 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Özlem Van Tur, Siirt Petrol, Yeni Erciş İtimat , Lüks Yeşil Erçiş Seyahat, Van Kalesi Turizm, Mardin Seyahat, Özkaymak Turizm, Star Batman, Öz Has Bingöl Turizm, Cizre İtimat Turizm, Deveci Nazar Turizm, Martur Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Dilmenler Mardin Seyahat, Lüks Batman Seyahat, Öz Diyarbakır Seyahat, Şanlıurfa Cesur Turizm, Muş Yolu Turizm, VanGölü Turizm, Star Diyarbakır, Yeni Midyat Seyahat, Venn Seyahat, Yeni Diyarbakır Seyahat, Midyat Seyyidoğlu, Öz Elazığlılar, Özlem Cizre Nuh, Siirt Kurtalan Ekspres, Çayırağası Vip, Seç Turizm, Ben Turizm, Metro Turizm.

Mersin - Gaziantep arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Mersin - Gaziantep arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 19dk sürmektedir.

Mersin - Gaziantep arası uzaklık kaç km?
Mersin - Gaziantep arası karayolu ile 278 km'dir.

Mersin Gaziantep Otobüs Biletleri

Mersin - Gaziantep Otobüs Bileti
Mersin, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve en kalabalık onuncu ili olan şehridir. Türkiye’nin farklı noktalarından Mersin otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Mersin Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin güneyinde bulunan bir liman kenti olan Mersin, “Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Slifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut” olmak üzere toplamda 13 ilçesi bulunmaktadır.
Ticaret yolları için son derece önemlibir noktada yer alan liman kenti Mersin günümüzde olduğu gibi geçmişte de önemli bir yerleşim merkezi olmuştur. Özellikle son dönemlerde yapılan kazı çalışmaları neticesinde şehrin tarihinin son derece eski dönemlere dayandığı gözlemlenmiştir. Yapılan çalışmalarda elde edilen kalıntıların en eskilerinin tarihi M.Ö 6300 gibi zamanlara giderken en yenileri ise Selçuklu dönemine aittir. Bu antik kentin geçmişine dair sergileri Mersin Arkeoloji Müzesi’nde görüntüleyebilirsiniz. Mersin Limanı, geçmişte olduğu gibi günümüzde de Türkiye’nin en önemli ticaret merkezlerinden bir tanesidir. Akarsular bakımından da zengin olan Mersin, “Berdan Irmağı, Deliçay, Efrenk Çayı, Müftü Çayı, Mezitli Çayı, Karacaoğlan Çayı, Alata Çayı” gibi akarsulara ev sahipliği yapar. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Mersin otobüs bileti satın alarak Mersin Otogarı’na giriş yaptığınızda “Yapraklı Koyu, Adam Kayalar, Kayacı Vadisi, Cennet Cehennem Mağaraları, Köşekbükü Mağarası, Sertavul Geçidi, Tisan Yarımadası, Gilindere Mağarası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Mersin - Gaziantep otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Gaziantep’te yolculuğunuz Antep Otogarı üzerinde son bulacaktır. Antep Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş illerinden biri olan şehridir. Gaziantep, halk arasında bilinen ismi ile “Antep” olarak anılan şehir Milli Mücadele döneminde çetin bir direnişe ve üstün başarılara ev sahipliği yapmış olduğundan dolayı isminin başına “Gazi” unvanı almıştır. Bu nedenle Türkiye’nin yakın tarihi açısından önemli bir şehir olan Antep, on binlerce yıl öncesine uzanan geçmişi ile dünya tarihi açısından da önemli bir yerleşim merkezidir. Türkiye siyasi tarihi açısından da önemli bir kenttir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Mersin - Gaziantep otobüs bileti fiyatları firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Yeşil Erçiş Seyahat, Can Diyarbakır Turizm, Mider Güneydoğu Turizm, Özlem Cizre Nuh, Star Batman Seyahat, Lüks Batman Seyahat, Lider Siirt Turizm, Ben Turizm, Seç Turizm” gibi firmaların en uygun Mersin - Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Mersin → Gaziantep En Uygun Otobüs Biletleri

Mersin Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Mersin Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Mersin Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Özlem Van Tur145 TL
Siirt Petrol150 TL
Yeni Erciş İtimat 200 TL
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat200 TL
Van Kalesi Turizm218 TL

Mersin Hakkında

 • Nüfus1.705.774
 • Yüzölçümü15.512 km2
 • Plaka33
 • Telefon kodu(324)
 • OtogarMersin Otogarı

Gaziantep Hakkında

 • Nüfus1.844.438
 • Yüzölçümü6.845 km2
 • Plaka27
 • Telefon kodu(342)
 • OtogarGaziantep Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Mersin → Gaziantep


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr