Mersin Gaziantep Otobüs Bileti

Mersin Gaziantep Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 278 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 55dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 18 firma sefer düzenlemektedir. Mersin Gaziantep arası giden otobüs firmaları ortalama 19 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ben Turizm firmasıdır.

Mersin Gaziantep bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Mersin Gaziantep bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Mersin Gaziantep otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Mersin Gaziantep Otobüs Biletleri

Gaziantep, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup bağlı olduğu bölgenin en gelişmiş şehridir. Nüfus yoğunluğu ve ekonomik büyüklü bakımından Güneydoğu Anadolu bölgesinin en gelişmiş şehri olan Gaziantep, bölgenin kalkınması ve bölge halkına istihdam sağlanması açısından büyük önem taşımaktadır. Gaziantep’in halk arasında kullanılan adı Antep’tir. Antep, gazi unvanını Kurtuluş Savaşı’nda gösterdiği başarılarından dolayı almıştır. Aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olmasından dolayı, kültür ve tarihi kalıntı açısında da zengindir. Bu durum ilin turizmi üzerinden etkilidir. Antep baklavası ise gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hatırı sayılır bir üne sahiptir.

Limonlu çayı, tantunisi, plajları ve tarihiyle kendine özgü güzelliklerini Akdeniz’in kıyısında Torosların eteklerinde hayata sunan Mersin’den Gaziantep’e otobüsle kısa sürede ulaşabilirsiniz. Gaziantep’te Dünyaca ünlü Zeugma Müzesi’ni gezmek, Gaziantep Kalesi'ni keşfetmek, ilde bulunan müzeleri dolaşmak mutlaka yapılması gerekenler arasındadır. Gaziantep’ten fıstık bahçelerinin güzelliğini görmeden ve dut şerbeti içmeden dönmeyin.

İzmir Bursa otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. Has Bingöl Turizm, Seç Turizm, Cesur Bingöl Turizm, Star Diyarbakır Turizm, Çayırağası Seyahat, Siirt Turizm ve Metro Turizm gibi otobüs firmalarının sunacağı Mersin- Gaziantep otobüs bileti fiyat teklifleri içinden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Mersin’den Gaziantep’e yapacağınız seyahatinizde keyifli bir yolculuk dileriz. 

Mersin Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Mersin Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Mersin Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lüks Batman Seyahat 35 TL
Has Diyarbakır 35 TL
Star Diyarbakır 38 TL
Yeni Midyat Seyahat 40 TL
Özlem Cizre Nuh Yurtdışı 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.