Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al

Gaziantep Hatay Otobüs Bileti

Gaziantep Hatay Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 197 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 27dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 10 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Hatay arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Öz Diyarbakır firmasıdır.

Gaziantep Hatay otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Gaziantep Hatay güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Gaziantep Hatay seyahatinize başlamadan önce, Gaziantep ve Hatay hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Gaziantep ve Hatay şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Gaziantep Hatay Otobüs Biletleri

Gaziantep - Hatay Otobüs Bileti
Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan ve bu bölgenin en gelişmiş şehri olarak anılan ilidir. Gaziantep, kurak Akdeniz iklimi özelliklerini gösterir ve bu nedenle tarımsal üretim açısından verimli topraklara sahiptir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz şehir içerisinde bulunduğu coğrafi bölgede önemli iller ile komşuluk içerisinde bulunur ve karayolu üzerinden bu illere ulaşım sağlanmasında önemli bir geçiş noktası konumda yer almaktadır. Halk arasında “Antep” olarak da anılan şehir, eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında kurulmuş olan bir yerleşim merkezinde bulunmasından dolayı son derece zengin bir tarihi geçmişe sahiptir. Gaziantep yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda dünya üzerinde en eski yerlerleşimlerin bulunduğu bir şehirdir. Geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapması nedeni ile günümüzde Antep’te çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilmeniz yanında şehirde kozmopolit bir demografik yapı bulunur. Bu durum aynı zamanda farklı lezzetlerin inanılmaz şekilde harmanlandığı binlerce yıllık Gaziantep mutfağı kültürünün de ortaya çıkmasına neden olmuştur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Antep Otogarına giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeytinhan, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Merkezi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktaları görebilirsiniz.
Gaziantep - Hatay otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Hatay şehrinde yolculuğunuz Hatay Otogarında son bulmaktadır. Hatay Otogarına ulaşım sağladıktan sonra burası üzerinden sefer düzenleyen minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da çevre ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatay, Türkiye’nin güneyinde yer alan ve oldukça verimli topraklara sahip olan bir ilidir. İçerisinde bağlı bulunduğu coğrafi konum nedeni ile kendisi ile komşuluk içerisinde bulunan çok sayıda ilin karayolu ulaşım açısından kilit bir görev üstlenmektedir. Aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim noktalarından biri olarak kabul edilen Hatay’da günümüzde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz. Gaziantep - Hatay otobüs bileti satın alarak Hatay Otogarına ulaşım sağladığınızda, “St. Pierre Kilisesi, Batıayaz Yaylası, Erzin Başlamış Kaplıcaları, Beşikli Mağara, Payas Kalesi, Hatay Uzun Çarşı, Antakya Mozaik Müzesi, Kinet Höyük, Koz Kalesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Gaziantep - Hatay otobüs bileti fiyatları, “30 - 40 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Gaziantep - Hatay güzergahı üzerinden sefer düzenleyen firmalar arasında, “Has Bingöl, Cesur Bingöl Seyahat, Lider Muş Turizm, Can Dersim Tunceliler, Özlem Cizre Nuh, Öz Elazığlılar Seyahat, Has Diyarbakır, Midyat Seyidoğlu” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Gaziantep - Hatay otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Gaziantep Hatay otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Hatay otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Hatay otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Diyarbakır 30 TL
Has Diyarbakır 30 TL
Can Dersim Tuncelililer 35 TL
Has Turizm A.Ş. 35 TL
Özlem Cizre Nuh 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Hatay Hakkında
Nüfus:
1,503,066
Yüzölçümü:
5.831,36 km²
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
Hatay Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.