Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
36 TL
Bilet Al
38 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al

Hatay Gaziantep Otobüs Bileti

Hatay Gaziantep Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 197 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 8dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 11 firma sefer düzenlemektedir. Hatay Gaziantep arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Öz Diyarbakır firmasıdır.

Hatay Gaziantep otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Hatay Gaziantep güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Hatay Gaziantep seyahatinize başlamadan önce, Hatay ve Gaziantep hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Hatay ve Gaziantep şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Hatay Gaziantep Otobüs Biletleri

Hatay - Gaziantep Otobüs Bileti
Hatay, Türkiye’nin güneyinde yer alan ve aynı zamanda nüfus yoğunluğu bakımından ülkenin on üçüncü büyük ili olan bir şehridir. Türkiye’nin pek çok noktasından Hatay otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatay otobüs bileti satın alarak gerçekleştirdiğiniz yolculuğunuz Hatay Otogarı üzerinde son bulur. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatay, Türkiye’nin güneyinde Akdeniz iklim özelliklerini gösteren ve canlı doğası ile dikkat çeken bir şehrimizdir. Akdeniz ikliminin tipik özelliklerinden dolayı şehirde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu nedenle şehri ziyaret etmek için yılın hemen hemen bütün sezonları uygun vakitler içeriyor diyebiliriz. Aynı zamanda coğrafi konum olarak eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer alan son derece zengin bir tarihi geçmişe sahip olduğundan bugün dünyada yerleşimin yapıldığı en eski şehir merkezlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle günümüzde Hatay içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilmeniz mümkündür. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Hatay otobüs bileti satın alarak Hatay Otogarı’na giriş yaptığınızda, “St. Pierre Kilisesi, Payas Kalesi, Batıayaz Yaylası, Erzin Başlamış Kaplıcaları, Beşikli Mağara, Antakya Mozaik Müzesi, Aziz Simeon Manastırı, Sarıseki Mağarası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Hatay - Gaziantep otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Gaziantep’te yolculuğunuz şehir otogarında son bulur. Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan ve bu bölgenin en gelişmiş şehri olarak anılan ilidir. Gaziantep, kurak Akdeniz iklimi özelliklerini gösterir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz şehir içerisinde bulunduğu coğrafi bölgede önemli iller ile komşuluk içerisinde bulunur ve karayolu üzerinden bu illere ulaşım sağlanmasında önemli bir geçiş noktası konumda yer almaktadır. Halk arasında “Antep” olarak da anılan şehir, eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında kurulmuştur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Antep Otogarına giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeytinhan, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Merkezi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktaları görebilirsiniz.
Hatay - Gaziantep otobüs bileti fiyatları, “35 - 45 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde sefer düzenleyen firmalar arasında, “Midyat Seyidoğlu, Öz Diyarbakır, Has Diyarbakır, Vangölü, Best Van Turizm, Esadaş, Lider Muş Tur, Cesur Bingöl Seyahat, Özlem Cizre Nuh” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Hatay - Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Hatay Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Hatay Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Hatay Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Can Dersim Tuncelililer 30 TL
Has Turizm A.Ş. 35 TL
Vangölü Turizm 35 TL
Esadaş 35 TL
Has Diyarbakır 36 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Hatay Hakkında
Nüfus:
1,503,066
Yüzölçümü:
5.831,36 km²
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
Hatay Otogarı
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.