Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Gaziantep Düzce Otobüs Bileti

Gaziantep Düzce Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 79,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 909 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 40dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Düzce arası giden otobüs firmaları ortalama 14 sefer düzenlenmektedir.

Gaziantep Düzce otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Gaziantep Düzce güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Gaziantep Düzce seyahatinize başlamadan önce, Gaziantep ve Düzce hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Gaziantep ve Düzce şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Gaziantep Düzce Otobüs Biletleri

Fırat Vadisi, Gaziantep il sınırları içerisinde Samsat ile Rumka arasında yer alan bir noktadır. Bu vadi Güneydoğu Anadolu’nun en gözde şehirlerinden biri olan Gaziantep ilinin en çok ziyaretçi çeken illerinden bir tanesidir. Bu vadinin içerisinde ziyaretçilerin ilgisini çeken pek çok sayıda mağara bulunmaktadır. Bu mağaraların tarihi geçmişi ise neredeyse phrehistoric döneme kadar dayanmaktadır. Bu nedenle kültür meraklılarının son derece zevk alacağı bir bölgedir. 

Gaziantep’in halk arasındaki ismi, yalnızca Antep’tir. İsminin başındaki gazi unvanı ise milli mücadele döneminde göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı verilmiştir. Bu açıdan şehir, ülkenin yakın tarihi için de oldukça önemli şehirlerden bir tanesidir. 
 
İlin tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. Ülkenin aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim noktalarından bir tanesidir. Bunun nedeni eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında kurulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. Sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin özellikleri hakimdir ve yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. 
 
Düzce, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde bulunan illerinden bir tanesidir. Şehre ilk yerleşimin Hititler döneminde gerçekleştirildiği düşünülmektedir. Bu açıdan bakıldığında tarih için değerli bir şehirdir. İçerisinde oldukça verimli arazileri bulunan Düzce ovası bulunmaktadır ve bu ovanın kuzeyinde Efeni Gölü bulunur. Aynı zamanda oldukça değerli iki su kaynağı olana Büyük Melen ve Küçük Melen bu ilin sınırları içerisinde akmaktadır. Alüvyal toplama konusunda oldukça etkili olan sular, il sınırları içerisinde tarımın gelişmesinde etkili olmuştur. 
 
Ankara Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Düzce’ye gitmek için Yeni Diyarbakır, Metro Turizm, Özlem Diyarbakır, Batman Seyahat, Has Diyarbakır, Star Diyarbakır, Star Batman gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Düzce Hakkında
Nüfus:
210,127
Yüzölçümü:
2.592,95 km²
Plaka:
81
Telefon kodu:
(380)
Otogar:
Düzce Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.