Ankara Gaziantep Otobüs Bileti

Ankara Gaziantep Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 671 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 48dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 19 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Gaziantep arası giden otobüs firmaları ortalama 28 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ben Turizm firmasıdır.

Ankara Gaziantep otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Gaziantep güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Gaziantep seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Gaziantep hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Gaziantep şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Gaziantep Otobüs Biletleri

Ankara - Gaziantep Otobüs Bileti
Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda ülkenin başkenti olan şehridir. Yapılan son nüfus çalışmalarına göre Ankara, Türkiye’nin şu anki nüfus dağılımı haritasında en kalabalık ikinci il olarak görülmektedir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Ankara (AŞTI) Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Ankara’nın Karadeniz’in güney kısmında kalan küçük bir alanı dışında geriye kalan topraklarının tamamı İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bu nedenle şehir içerisinde karasal ikliminin tipik özellikleri gözlemlenmektedir. Buna bağlı olarak Ankara’da yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Yüzölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ili olan Ankara, “Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya, Eskişehir” gibi iller ile komşuluk içerisindedir. Kendi coğrafi bölgesi için önemli iller ile komşuk içinde bulunduğundan karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçiş noktasıdır. Ankara, Anadolu’nun diğer pek çok şehri gibi geçmişinde kadim Anadolu uygarlıklarına ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Günümüzdeki yapısı içerisinde modern çizgisi ile geçmişinden gelen tarihi ve kültürel değerleri başarılı şekilde birleştirilmiş görülmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Gaziantep otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Gaziantep’te yolculuğunuz Antep Otogarı üzerinde son bulmaktadır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş noktalarından biri olan şehridir. Gaziantep Kalesi, şehrin tarihi geçmişinden kalan en önemli miraslardan bir tanesidir. Zamana karşı meydan okuyan bu kale kısa dönem içinde şehrin sembolü haline gelmiştir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Gaziantep otobüs bileti fiyatları, “100 - 120 TL” arasında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde sefer düzenleyen, “Star Diyarbakır, Can Diyarbakır Turizm, Urfa Hassoy Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Batman, Özlem Diyarbakır, Seç Turizm, Ben Turizm, Diyarbakır Barış, Çayırağası Turizm, Cizre Nuh İtimat, Villa Seyahat” gibi otobüs firmalarının en uygun Ankara - Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. 

Ankara Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Ankara Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mardin Seyahat 80 TL
Siirt Has Turizm 80 TL
Star Diyarbakır 80 TL
Özlem Diyarbakır 80 TL
Öz Diyarbakır 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.