Yolcu Sayısı
1

Ankara Gaziantep Otobüs Bileti

Ankara Gaziantep Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Lider İstanbul
350 TLBilet Al
Lüks Batman Seyahat
380 TLBilet Al
Martur Turizm
399 TLBilet Al
Midyat Seyyidoğlu
399 TLBilet Al
Cizre İtimat Turizm
400 TLBilet Al
Siirt Kurtalan Ekspres
400 TLBilet Al
Siirt Petrol
400 TLBilet Al
Mardin Seyahat
400 TLBilet Al
Star Batman
400 TLBilet Al
Zümrüt Turizm
400 TLBilet Al
Marses Turizm
445 TLBilet Al
Deveci Nazar Turizm
450 TLBilet Al
Diyarbakır Barış Turizm
450 TLBilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm
450 TLBilet Al
Star Diyarbakır
450 TLBilet Al
Lux Diyarbakır Seyahat
450 TLBilet Al
Best Van Yurtdışı
450 TLBilet Al
Başkent Turizm
475 TLBilet Al
Dilmenler Mardin Seyahat
499 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
500 TLBilet Al
Özlem Cizre Nuh
500 TLBilet Al
Venn Seyahat
500 TLBilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat
500 TLBilet Al
Yeni Midyat Seyahat
500 TLBilet Al
Metro Turizm
550 TLBilet Al
As Kahramanmaraş Turizm
550 TLBilet Al
Vip Kahramanmaraş Turizm
560 TLBilet Al
Ede Turizm
580 TLBilet Al
Çayırağası Vip
630 TLBilet Al
Seç Turizm
630 TLBilet Al
Ben Turizm
630 TLBilet Al
Nevşehir Seyahat
690 TLBilet Al
Süha Turizm
690 TLBilet Al

Ankara Gaziantep Arası

 • En Ucuz Sefer350,00 ₺
 • Ankara → Gaziantep Arası Kaç Km671 km
 • Ankara → Gaziantep Arası Kaç Saat8sa 39dk
 • Günlük Sefer Sayısı5
 • En Çok Sefer Yapan FirmaSeç Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı33

Ankara Gaziantep Online Otobüs Bileti
Ankara Gaziantep otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Ankara Gaziantep güzergahı için arama yapın, Ankara - Gaziantep arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Ankara ve Gaziantep Şehirlerinde Ulaşım
Ankara ve Gaziantep şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Ankara Gaziantep seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Gaziantep hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Ankara → Gaziantep Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara - Gaziantep arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Ankara - Gaziantep otobüs bileti fiyatı en ucuz 350,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Lider İstanbul tarafından satılmaktadır.

Ankara - Gaziantep arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Ankara - Gaziantep arasında günlük ortalama 33 firma 5 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Lider İstanbul, Lüks Batman Seyahat, Martur Turizm, Midyat Seyyidoğlu, Cizre İtimat Turizm, Siirt Kurtalan Ekspres, Siirt Petrol, Mardin Seyahat, Star Batman, Zümrüt Turizm, Marses Turizm, Deveci Nazar Turizm, Diyarbakır Barış Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm, Star Diyarbakır, Lux Diyarbakır Seyahat, Best Van Yurtdışı, Başkent Turizm, Dilmenler Mardin Seyahat, Öz Diyarbakır Seyahat, Özlem Cizre Nuh, Venn Seyahat, Yeni Diyarbakır Seyahat, Yeni Midyat Seyahat, Metro Turizm, As Kahramanmaraş Turizm, Vip Kahramanmaraş Turizm, Ede Turizm, Çayırağası Vip, Seç Turizm, Ben Turizm, Nevşehir Seyahat, Süha Turizm.

Ankara - Gaziantep arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Ankara - Gaziantep arası otobüs yolculuğu ortalama 8sa 39dk sürmektedir.

Ankara - Gaziantep arası uzaklık kaç km?
Ankara - Gaziantep arası karayolu ile 671 km'dir.

Ankara Gaziantep Otobüs Biletleri

Ankara - Gaziantep Otobüs Bileti
Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda ülkenin başkenti olan şehridir. Yapılan son nüfus çalışmalarına göre Ankara, Türkiye’nin şu anki nüfus dağılımı haritasında en kalabalık ikinci il olarak görülmektedir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Ankara (AŞTI) Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara'dan Ulaşım
Ankara’nın Karadeniz’in güney kısmında kalan küçük bir alanı dışında geriye kalan topraklarının tamamı İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bu nedenle şehir içerisinde karasal ikliminin tipik özellikleri gözlemlenmektedir. Buna bağlı olarak Ankara’da yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Yüzölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ili olan Ankara, “Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya, Eskişehir” gibi iller ile komşuluk içerisindedir. Kendi coğrafi bölgesi için önemli iller ile komşuk içinde bulunduğundan karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçiş noktasıdır. Ankara, Anadolu’nun diğer pek çok şehri gibi geçmişinde kadim Anadolu uygarlıklarına ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Günümüzdeki yapısı içerisinde modern çizgisi ile geçmişinden gelen tarihi ve kültürel değerleri başarılı şekilde birleştirilmiş görülmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.

Gaziantep'e Yolculuk..
Ankara - Gaziantep otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Gaziantep’te yolculuğunuz Antep Otogarı üzerinde son bulmaktadır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş noktalarından biri olan şehridir. Gaziantep'te ulaşım ve konaklama hizmetleri gelişmiştir. Konaklama ihtiyacınız olduğunda Gaziantep Otelleri her bütçeye uygun çeşitlilikte imkanlar sunmaktadır. Geziantep Otelleri için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Gaziantep Gezilecek Yerler

Gaziantep Kalesi, şehrin tarihi geçmişinden kalan en önemli miraslardan bir tanesidir. Zamana karşı meydan okuyan bu kale kısa dönem içinde şehrin sembolü haline gelmiştir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Gaziantep otobüs bileti fiyatlarımesafeye göre farklılık göstermektedir. Bu güzergah üzerinde sefer düzenleyen, “Star Diyarbakır, Can Diyarbakır Turizm, Urfa Hassoy Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Batman, Özlem Diyarbakır, Seç Turizm, Ben Turizm, Diyarbakır Barış, Çayırağası Turizm, Cizre Nuh İtimat, Villa Seyahat” gibi otobüs firmalarının en uygun Ankara - Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. 

Ankara → Gaziantep En Uygun Otobüs Biletleri

Ankara Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Ankara Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Lider İstanbul350 TL
Lüks Batman Seyahat380 TL
Martur Turizm399 TL
Midyat Seyyidoğlu399 TL
Cizre İtimat Turizm400 TL

Ankara Hakkında

 • Nüfus5.045.083
 • Yüzölçümü25.402 km2
 • Plaka06
 • Telefon kodu(312)
 • OtogarAnkara Otogarı

Gaziantep Hakkında

 • Nüfus1.844.438
 • Yüzölçümü6.845 km2
 • Plaka27
 • Telefon kodu(342)
 • OtogarGaziantep Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Ankara → Gaziantep


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr