Gaziantep Ankara Otobüs Bileti

Gaziantep Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 671 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 43dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 18 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 27 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ben Turizm firmasıdır.

Gaziantep Ankara bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Ankara bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Ankara Otobüs Biletleri

Gaziantep Ankara otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Gaziantep, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olmak ile birlikte bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Şehir, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Halk arasında bilinen şekli ile şehrin ilk ismi Antep’tir. Şehrin Gazi unvanı almasının geçmişi ise Kurtuluş Savaşı döneminde gösterdiği başarılara dayanmaktadır. Antep ekonomik olarak kalkınmış bir şehir olmak ile birlikte çevresinden göç almaktadır. Aynı zamanda tarih açısından bakıldığında da oldukça değerli bir şehirdir. Gaziantep, yerleşimin ilk olarak başladığı şehirlerden biridir. Şehirde baklava ustalarınca yapılan baklavalar yurt içinde ve yurt dışında üne sahiptir. 
Ankara, Türkiye’nin 81 ilinden biri olmak ile birlikte aynı zamanda ülkenin başkenti olma özelliğini de taşımaktadır. Ankara’nın yükseltisi batısına oranla yüksek, doğusuna oranla düşüktür. Kendi içerisinde yükselti değeri fazladır. Angora tavşanı ile ülke çapında ve ülke dışında üne sahiptir. Bunun yanı sıra şehir ülkenin en gelişmiş ikinci şehri olma özelliğini taşımaktadır. Asıl gelişimini siyasi konumunun değişmesinden sonra gösterilmiştir. Sanayi yatırımları ile gelişmiş ve çevresinden göz almıştır. Kültür turizmi açısından mutlaka ziyaret edilmesi gereken anıt mezarlar ve müzelere sahiptir.
Gaziantep üzerinden Ankara’ya paranızdan ve zamanınızdan tasarruf ederek yolculuk etmek için www.neredennereye.com üzerinden Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Ulusoy ve Pamukkale gibi firmaların otobüs biletlerini satın alabilirsiniz.
Gaziantep Ankara otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lider Siirt Turizm 78 TL
Can Diyarbakır Turizm 80 TL
Star Batman 80 TL
Yeni Diyarbakır 80 TL
Öz Diyarbakır 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.