Gaziantep Ankara Otobüs Bileti

Gaziantep Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 671 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 43dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 18 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 27 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ben Turizm firmasıdır.

Gaziantep Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Gaziantep Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Gaziantep Ankara seyahatinize başlamadan önce, Gaziantep ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Gaziantep ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Gaziantep Ankara Otobüs Biletleri

Gaziantep - Ankara Otobüs Bileti
Gaziantep, halk arasında ve bilinen eski adı ile “Antep” Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan verimli topraklar üzerine kurulmuş bir ildir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Gaziantep Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden otobüs ve minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep bağlı bulunduğu bölge içerisinde sanayi ve gelişmişlik bakımından birinci sıradadır. Bu nedenle çevresinden göç alan şehir sahip olduğu nüfus ile Türkiye’nin en kalabalık sekizinci şehri olarak kayıtlarda yer almaktadır. Anadolu ve Orta Doğu arasında bir konumda yer alması nedeni ile önemli bir ticaret merkezi olan şehir aynı zamanda liman kentlerine olan yakınlığı ile bu özelliğini pekiştirmektedir.
Nur Dağları ve Sof Dağları arasında, Fırat Nehri’nin kolları ile beslenen Gaziantep aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim noktalarından biri olarak bilinmektedir. İlk yerleşimlerin tarihi on bin yıl öncesine kadar uzanan bu şehirde günümüzde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görmek mümkündür. Ayrıca Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu başarılar ile birlikte yakın dönem Türkiye siyasi tarihi açısından da önemli bir kenttir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Gaziantep - Ankara otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Ankara’da yolculuğunuz Ankara (AŞTI) Otogarı içerisinde son bulur. Otogar üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir şehri aynı zamanda başkentidir. Kent özellikle cumhuriyetin ilanı ve başkent olarak belirlenmesinden sonra sürekli olarak gelişim göstermiş bugün ülkenin en yoğun ikinci şehri konumuna gelmiştir. Gerek tarihi ve doğal güzellikleri gerekse de siyasi yapısı nedeni ile yıl içerisinde yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.  Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Gaziantep - Ankara otobüs bileti fiyatları, “90 - 125 TL” arasında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Urfa Hassoy, Star Batman, Süha Turizm, Martur Turizm, Diyarbakır Barış, Midyat Seyyidoğlu, Çayırağası Turizm, Lider Siirt Turizm, Seç Turizm, Ben Turizm, Star Diyarbakır” gibi otobüs firmalarının en uygun Gaziantep - Ankara otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Gaziantep Ankara otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lider Siirt Turizm 78 TL
Can Diyarbakır Turizm 80 TL
Star Batman 80 TL
Yeni Diyarbakır 80 TL
Öz Diyarbakır 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.