Gaziantep Bursa Otobüs Bileti

Gaziantep Bursa Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1043 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 31dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 13 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Bursa arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Seç Turizm firmasıdır.

Gaziantep Bursa bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Bursa bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Bursa otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Bursa Otobüs Biletleri

Gaziantep, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bununla birlikte bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Şehir aynı zamanda ülkenin ve dünyanın en eski şehirlerinden biridir. 

Medeniyetlerin beşiği olarak bilinen bu bölge üzerinde geçmiş dönemlerde birçok ülke ve toplum yaşam sürdürdüğü için tarihten birçok kalıntı barındırmaktadır. Oldukça görkemli mozaik eserlerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Müzesi dünyanın en önemli müzeleri arasında yer almaktadır. Sular altında kalmış bir uygarlığın kalıntılarını barındıran Rum Kalesi ortaya çıkarmış olduğu tarihi ve doğal güzelliği ile çok sayıda ziyaretçisini ağırlamaktadır. Bölge içerisinde tekne ile gezilebilmektedir. Günümüzde müze olarak kullanılan Gaziantep Kalesi 4 bin yıllık bir geçmişi barınmaktadır. Aynı zamanda bulunduğu konum itibari ile çok güzel bir manzaraya sahiptir. Paha biçilemez mozaik ürünleri içerisinde barındıran Gaziantep Müzesi tavan ve süslemeleri ile gelen misafirlerine göz banyosu yaptırmaktadır.
 
Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biridir. Bursa ziyaretiniz sırasında yemeniz gereken yiyecekler vardır. Bursa kentinin meşhur yiyecekleri de bulunmaktadır. Bunların başında inegöl köftesi gelir. İnegöl köfte Bursa ile bir bütün olmuştur. Bu mükemmel lezzeti mutlaka kentte tatmalısınız. Kentin ünlü kestane şekerinden almayı da unutmayın. Bu şekerin farklı ve meşhur olmasının sebebi Uludağ bölgesin de yetişen kestanelerden yapılıyor olmasıdır. Bursa Marmara Bölgesi'nde yer alan kalabalık bir şehirdir. Türkiye standartlarına göre en yaşanabilir birinci il seçilmiştir. Bursa kenti tarihi ve ekonomik olarak gelişmiş bir kenttir. İş olanakları ve doğal yaşamdan dolayı pek çok insanın yaşamak için tercih ettiği en sık göç alan şehirlerden bir tanesidir. Kentin gözde ilçelerinden biri olan Mudanya görsel olarak çok müthiş bir güzelliğe sahiptir.
 
Adana Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Bursa’ya gitmek için Şanlıurfa Astor Turizm, Seç Turizm, Metro Turizm, Ben Turizm, Star Batman, Batman Seyahat gibi firmaların biletlerini www.neredennereye.com adresinden satın alabilirsiniz.
Gaziantep Bursa otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Bursa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Bursa otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lüks Batman Seyahat 110 TL
Star Batman 110 TL
Özkaymak Turizm 120 TL
Hassoy Turizm 120 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 124 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.