Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
124 TL
Bilet Al
124 TL
Bilet Al
125 TL
Bilet Al
128 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
135 TL
Bilet Al

Bursa Gaziantep Otobüs Bileti

Bursa Gaziantep Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1043 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 16dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 11 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Gaziantep arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Seç Turizm firmasıdır.

Bursa Gaziantep otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bursa Gaziantep otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Bursa Gaziantep otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Bursa Gaziantep Otobüs Biletleri

Bursa - Gaziantep Otobüs Bileti

Bursa, Türkiye'nin dördüncü büyük şehri olarak kabul edilen, hem tarihi hem doğal güzellikleri ile dikkat çekmesinin yanı sıra farklı şehirlerden sağlanan ulaşım kolaylığı ile ön planda olan bir ilidir. Bir yerleşim merkezi olarak tarihi oldukça eski dönemlere kadar uzansa da Bursa’da bugün görülen yapılan eserlerin esas kaynağı bir dönem başkentlik yapmış olduğu Osmanlı döneminden gelmektedir. Bursa yeşil yapısı içerisinde yerleştirdiği modern yapılanması ile birlikte aynı zamanda Türkiye'nin yaşam refahı ve mutluluk oranı en yüksek şehirlerinden biridir. Tarihin ve doğanın harmanlandığı bu şehirde belirtilen özellikler nedeni ile nüfusta sürekli olarak artış göstermektedir. Bursa’ya bir yolculuk düzenleyen ziyaretçilerin şehirden ayrılmadan önce, “Ulu Cami, Yeşil Cami ve Yeşil Türbe, Koza Han, Osman Gazi Türbesi, Muradiye Külliyesi, Irgandı Köprüsü ” gibi şehrin gezilecek yerlerini görmelerini tavsiye ederiz.

Gaziantep, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan illerinden biridir. Gelişmişlik düzeyi ile çevre illerinden bir adım önde olan Gaziantep, “Doğunun Paris’i” olarak anılmaktadır. Hem ülke içerisinde hem de ülke dışında Gaziantep baklavası son derece ünlü bir tatlı türüdür. Antepli ustaların ellerinden çıkan baklava yapımı zor olan bir tatlı olarak ün yapmış ve Gaziantep’in sembollerinden biri haline gelmiştir. Asıl adı Antep olan şehir, ülkenin yakın dönem siyasi tarihinde, Kurtuluş mücadelesi yıllarında işgale karşı gösterdiği kahramanca tutumu nedeni ile “Gazi” unvanına layık görülmüştür. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş illerinden biri olan Gaziantep'e ülke içerisinde kolaylıkla karayolu aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye'nin hemen hemen her noktasından çeşitli otobüs firmalarının Gaziantep otobüs seferleri mevcuttur. Aynı şekilde Bursa üzerinden Gaziantep'e yolculuk yaparak bu güzel şehri ziyaret edebilirsiniz. Zaman kaybetmeden Gaziantep'e gitmek için en uygun Bursa – Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Bursa Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Bursa Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Özkaymak Turizm 100 TL
Martur Trz.Ltd.Şti. 110 TL
Cizre Nuh İtimat 110 TL
Star Batman 120 TL
Hassoy Turizm 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.