Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

Gaziantep Burdur Otobüs Bileti

Gaziantep Burdur Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 880 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 53dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Burdur arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Diyarbakır firmasıdır.

Gaziantep Burdur otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Gaziantep Burdur güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Gaziantep Burdur seyahatinize başlamadan önce, Gaziantep ve Burdur hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Gaziantep ve Burdur şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Gaziantep Burdur Otobüs Biletleri

Gaziantep, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş ilidir. Gaziantep ilinin halk arasında bilinen ismi Antep’tir. İsminin başındaki gazi unvanı ise milli mücadele döneminde göstermiş olduğu üstün başarılardan dolayı verilmiştir. Bu açıdan il ülkenin siyasi tarihi açısından da önemli bir şehirdir. Antep aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim noktalarından da biridir. Bunun nedeni ilin eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesiştiği noktalardan birine kurulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. 

Gaziantep il sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin kurak bir şekli görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. 
 
Gaziantep köklü geçmişinden dolayı ve doğal güzellikleri nedeni pek çok tarihi ve kültürel değere sahip bir şehirdir. Gaziantep ziyaretçilerinin tatillerini bitirmeden önce tatması gereken yöresel lezzetler arasında, Şıveydiz, Simit Kebabı, Maş Çorbası, Tavuklu Kapama, Buhara Kebabı, Ali Paşa Pilavı, Cacıklı Arap Köftesi yer almaktadır. 
 
Burdur 256.000 nüfuslu küçük bir şehirdir. Şehir de Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi bulunmaktadır. Şehrin tarihine baktığımız zaman çok eski yıllara uzandığını görürüz. Kent 1071 yılında türk topraklarına dahil olmuştur. Kentte tarihini anımsatacak önemli tarihi bir mekan bulunmaktadır. Sagalassos Antik Kenti Yunan devrinden kalmıştır. Antik kentte görkemli çeşmeler ve 9000 kişilik tiyatrosu göze çarpar. Burdur kentine gittiğiniz zaman mutlaka bu tarihi mekanı ziyaret etmelisiniz. Burdur denilince akla meşhur şiş köftesi gelmektedir.
 
Adana Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Burdur’a gitmek için Öz Diyarbakır, Has Diyarbakır, Yeni Diyarbakır gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Gaziantep Burdur otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Burdur otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Burdur otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Diyarbakır 90 TL
Öz Diyarbakır 90 TL
Yeni Diyarbakır 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Burdur Hakkında
Nüfus:
16,597
Yüzölçümü:
7.134,95 km²
Plaka:
15
Telefon kodu:
(248)
Otogar:
Burdur Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.