Gaziantep Aydın Otobüs Bileti

Gaziantep Aydın Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1102 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 20dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Aydın arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

Gaziantep Aydın bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Aydın bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Aydın otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Aydın Otobüs Biletleri

Güneydoğu Bölgesi’nde yer alan ve mimari yapıları, doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Gaziantep Bölgesi içerisinde gezilip görülmeye değer birçok yer barındırmaktadır. Özellikle Antep fıstığı ve baklavaları ile göze çarpan bölgede tarihte bir yolculuğa çıkılmaktadır. Medeniyetlerin beşiği olarak bilinen bu bölge üzerinde geçmiş dönemlerde birçok ülke ve toplum yaşam sürdürdüğü için tarihten birçok kalıntı barındırmaktadır. Oldukça görkemli mozaik eserlerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Müzesi dünyanın en önemli müzeleri arasında yer almaktadır. Sular altında kalmış bir uygarlığın kalıntılarını barındıran Rum Kalesi ortaya çıkarmış olduğu tarihi ve doğal güzelliği ile çok sayıda ziyaretçisini ağırlamaktadır. Bölge içerisinde tekne ile gezilebilmektedir. Günümüzde müze olarak kullanılan Gaziantep Kalesi 4 bin yıllık bir geçmişi barınmaktadır.

Aydın kentine gittiğiniz zaman ilk olarak Güvercinada Kalesi görülmelidir. Bu kale Kuşadası ilçesinde bulunmaktadır. İlçenin Hacı Feyzullah mahallesindedir. Bu kale tarihte savaşlardan korunabilmek için inşa edilmiştir. Bir limak görünümüne sahip olan kale tam donanımlıdır. Kale surları bütün çevreyi sarmalayacak biçimde inşa edilmiştir. Kalenin günümüze kadar sağlam gelebilmesinin sebebi de bu surların fazlalığıdır. Surların yaklaşık 3 metre yükseklikte olduğu bilinmektedir. Kaleye kuş bakışı bakıldığı zaman bir beşgen şekli görülmektedir. Aydın seyahatiniz de Güvercinada Kalesi’ni gezdikten sonra Ege denizinin serin sularına kendinizi bırakmalısınız. Kuşadası mevki ünlü Kadınlar Plajı ismi verilen harika bir sahil şeridine sahiptir.
 
Adana Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Aydın’a gitmek için Isparta Petrol, Özlem Diyarbakır, Star Batman, Seç Turizm, Ben Turizm gibi firmaların biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Gaziantep Aydın otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Aydın otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Aydın otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Özlem Diyarbakır 100 TL
Öz Diyarbakır 100 TL
Isparta Petrol 105 TL
Star Batman 110 TL
Ben Turizm 114 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Aydın Hakkında
Nüfus:
1,020,957
Yüzölçümü:
7.904,43 km²
Plaka:
09
Telefon kodu:
(256)
Otogar:
Aydın Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.