scorecardresearch

Fatsa Otobüs Bileti

Fatsa Otobüs Bileti

Fatsa Otobüs Biletleri

Karadeniz’in kıyı bölgesinde yer alan Fatsa ilçesi, doğal güzellikleri ve turizm sektöründeki önemi açısından yılın her döneminde yerli yabancı birçok turisti ağırlıyor. Fatsa otobüs bileti ararken internetteki onlarca karmaşık bilgiden kurutulabileceğiniz en doğru yerdesiniz. Neredennereye.com Fatsa’ya gitmeniz için size konforlu ulaşım olanağını ve en hesaplı Fatsa otobüs biletini sunuyor.

Fatsa’da her yıl birçok festival düzenleniyor bu nedenle Karedeniz dışından da Fatsa’ya otobüs bileti sıklıkla aranıyor. İstanbul, Ankara, Ordu ve Trabzon illeri en çok Fatsa otobüs seferi bulabileceğiniz destinasyonlardır. Bu illerden Metro, Ulusoy, Varan gibi otobüs firmaları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Fatsa otobüs firmaları aktarmalı ya da direkt olarak Fatsa’ya varmanızı sağlıyor. Bu firmalardan hangilerini seçeceğinizi sayfamızdaki karşılaştırmalara bakarak karar verebilirsiniz.
Konforlu bir yolculuktan beklentiniz nedir? Sizin için önemli olan koltuk arkası televizyon, müzik, internet ya da Lig tv özelliği ise bu özellikleri seçerek uyumlu otobüs firmasından Fatsa otobüs biletini satın alabilirsiniz. Ayrıca online bilet sistemi sayesinde oturacağınız koltuk yerini de siz belirliyorsunuz. Daha sonra tek bir tık ile Fatsa otobüs biletiniz hazır oluyor. Fatsa da sayısız kaplıca bulunuyor. Dönüş biletinizi almadan önce bu kaplıcaları ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
 

Fatsa - 5 Günlük Hava Tahmini
26 Mar Pazar
Parçalı az bulutlu
2,8 °C
Parçalı az bulutlu
27 Mar Pazartesi
Kar yağışlı
10,2 °C
Kar yağışlı
28 Mar Salı
Hafif kar yağışlı
5,3 °C
Hafif kar yağışlı
29 Mar Çarşamba
Açık
8,8 °C
Açık
30 Mar Perşembe
Hafif yağmur
12,3 °C
Hafif yağmur