Edirne Yalova Otobüs Bileti

Edirne Yalova Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 99,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 404 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 15dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Edirne Yalova arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Edirne Yalova otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Edirne Yalova güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Edirne Yalova seyahatinize başlamadan önce, Edirne ve Yalova hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Edirne ve Yalova şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Edirne Yalova Otobüs Biletleri

Edirne Yalova otobüs bileti mi aradınız?  Edirne Yalova otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Altınova, doğuda Kocaeli, güneyde Bursa illeri, batıda Çiftlikköy ilçesi, kuzey ve kuzeydoğuda da İzmit Körfezi’yle çevrilidir. 1995’te yapılan bir düzenlemeyle ilçe haline getirildi ve aynı düzenleme sırasında kurulan Yalova iline bağlandı.

 

Çiftlikköy, doğuda Altınova, güneyde Bursa ili, batıda Merkez ilçe, kuzeyde de Marmara Denizi ve İzmit Körfezi ile çevrilidir. Eskiden İstanbul’un Yalova ilçesine bağlı bir belde olan Çiftlikköy 1995’te çıkarılan bir yasa uyarınca iki köy ile Kılıç bucağı bir araya getirilerek ilçe yapıldı ve aynı yasal düzenleme sırasında kurulan Yalova iline bağlandı. Adını Atatürk’ün kurduğu çiftlikten alan ilçe merkezi Yalova’ya 2 km uzaklıktadır. 17 Ağustos 1999’da meydana gelen Kocaeli depreminde yıkıma uğrayan Çiftlikköy’de büyük can ve mal kaybı oldu.

 

Termal ilçesi doğu ve güneyde Merkez ilçe, güneybatıda Bursa ili, batı ve kuzeyde Çınarcık ilçesi, kuzeydoğuda da Marmara Denizi ile çevrilidir. Eskiden Yalova’nın Merkez bucağının sınırları içindeki iki köyün 1995’te çıkarılan yasa uyarınca bir araya getirilmesi ile merkezi Termal olmak üzere bir ilçe yapıldı ve aynı yasayla kurulan Yalova iline bağlandı. 

  Edirne Hakkında
Nüfus:
279,508
Yüzölçümü:
6.097,91 km²
Plaka:
22
Telefon kodu:
(284)
Otogar:
Edirne Otogarı
  Yalova Hakkında
Nüfus:
155,016
Yüzölçümü:
850,46 km²
Plaka:
77
Telefon kodu:
(226)
Otogar:
Yalova Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.