Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
68 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al

Denizli Bursa Otobüs Bileti

Denizli Bursa Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 436 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Denizli Bursa arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Alaşehir Sarıkız Turizm firmasıdır.

Denizli Bursa bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Denizli Bursa bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Denizli Bursa otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Denizli Bursa Otobüs Biletleri

Denizli Bursa otobüs bileti mi aradınız? Denizli Bursa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Bursa, Türkiye’nin 81 ilinden biridir. Bunun yanı sıra Bursa ülkenin sahip olduğu ekonomik gelişmişlik ve nüfus yoğunluğu bakımından ülkenin en gelişmiş dördüncü şehridir. Bursa aynı zamanda Dünya’nın en yaşanılabilir şehirleri listesinde 37. Sırada yer almaktadır. Bu şehir coğrafi konu nedeni ile tarihi boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehrin bilinen eski adı Hüdavendigar’dır.
Ekonomik açıdan Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden bir olan Bursa, sahip olduğu doğal ve tarihi güzellikler ile ön plana çıkmaktadır. Bursa’da en çok bulunan tarihi eserler Osmanlı imparatorluğu döneminden kalma eserlerdir. Bunun nedeni ise Bursa’nın Osmanlı İmparatorluğu’nun gelişme döneminde imparatorluğa ev sahipliği yapmasından kaynaklanmaktadır. Bursa alışveriş merkezleri, parkları, müzeleri ve çarşısıyla bölgede öne çıkar. Ayrıca Bursa Marmara bölgesinin İstanbul'dan sonra gelen ikinci büyük şehridir.
Gerçekleştirilen sanayi istatistiklerine göre Bursa, Türkiye’nin en büyük sanayi kenti ve otomotiv üretim merkezidir.
Bursa'da şimdilik bilinen en eski arkeolojik kalıntılar Yenişehir yakınlarındaki Menteşe Höyüğü ve Orhangazi yakınlarındaki Ilıpınar'dan bilinmektedir. Bu arkeolojik buluntu yerlerinin en eski tabakaları yaklaşık 7 bin yıllıktır.
Denizli’den Bursa’ya zaman kaybetmeden yolculuk etmek için Metro Turizm, Nilüfer, Ulusoy gibi bir çok otobüs firmasının otobüs Biletini www.neredennereye.com üzerinden alabilirsiniz.
Denizli Bursa otobüs bileti mi aradınız? Denizli Bursa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Denizli Bursa otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 68 TL
Alaşehir Sarıkız Turizm 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Denizli Hakkında
Nüfus:
963,464
Yüzölçümü:
11.804,19 km²
Plaka:
20
Telefon kodu:
(258)
Otogar:
Denizli Otogarı
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.