Bursa Denizli Otobüs Bileti

Bursa Denizli Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 436 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 34dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Denizli arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Bursa Denizli otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Denizli güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Denizli seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Denizli hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Denizli şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Denizli Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, aynı zamanda ülkenin en gelişmiş illerinden bir tanesidir. Şehir, özellikle otomotiv sektöründe ülkenin gelişmiş noktasıdır. Bu özelliği ile çevresinden göç alarak nüfusunu arttırmaktadır. Bununla tarihi açıdan da zengin bir şehirdir. Bunun nedeni geçmişinde büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış olmasıdır. Özellikle bir dönem Osmanlı İmparatorluğuna ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle döneme ait kültür ve mimari özelliklerini yansıtan oldukça hatırı sayılır eserlere sahiptir. Bursa göller yöresinde yer almaktadır. Aynı zamanda doğal güzellikleri de dikkat çeker. 

Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Nikaia Antik Kenti, Mudanya Rum Mahallesi, Koimesis Kilisesi, Medikon Manastırı, Orhan Gazi Türbesi, Yeşil Camii, Oylat Mağarası, Kırgızlar türbesi gibi noktalar yer almaktadır. 
 
Denizli, Türkiye’nin illerinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte ülkenin en kalabalık on altıncı şehridir. Bu şehir, tekstil ürünleri ve yöreye has Horozu ile meşhurdur. Ayrıca dünyaca ünlü noktalarından biri Pamukkale travertenleridir. Bu alan koruma altına alınmış, eşsiz bir doğal güzelliktir. İl coğrafi olarak, Aydın, Manisa, Muğla, Uşak illeri ile komşuluk içerisindedir. 
Denizli ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Yeşil Dere Şelalesi, Honaz Dağı Şelalesi, Tripolis Antik Kenti, Hiarapolis Antik Kenti, Akhan Kervansarayı, Colosea Antik Kenti, İncilipınar Parkı, Keloğlan Mağarası, Pamukkale Travertenleri yer almaktadır.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Denizli’ye gitmek için Metro Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresinden satın alabilirsiniz. 
 
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Denizli Hakkında
Nüfus:
963,464
Yüzölçümü:
11.804,19 km²
Plaka:
20
Telefon kodu:
(258)
Otogar:
Denizli Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.