Çorum Ankara Otobüs Bileti

Çorum Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 244 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Çorum Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 20 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Çorum Ankara bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Çorum Ankara bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Çorum Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Çorum Ankara Otobüs Biletleri

Çorum, Türkiye’nin şehirlerinden biri olup, Orta Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Çorum coğrafi olarak, “Sinop, Amasya, Yozgat, Çankırı” gibi illerle komşuluk içerisindedir. Çorum özelliklerinden biri de makine imalat sanayi ve toprak sanayinin çevresine göre oldukça fazla gelişmesidir.

Ankara, Türkiye’nin şehirlerinden biri olmak ile birlikte aynı zamanda başkentidir. Türkiye içerisindeki gelişmiş iller sıralamasında ikinci sırayı almaktadır. Bunun yanı sıra, Ankara ilinin tarihi geçmişi de bir hayli eskiye dayanmaktadır. Şehir, geçmişinde birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Son zamanlarda kaplıcaları ile de ziyaretçilerinin ilgisini çekmektedir. 

Ankara, özellikle sanayi alanında başkent olduktan sonra gelişim göstermeye başlamıştır. Bu gelişimi nedeni ile çevre illerden göç alarak, nüfusunu arttırmıştır.

Hattuşaş, Çatalhöyük, Hititler, leblebi denilince hemen akıllara gelen Çorum’dan politikanın kalbinin attığı, eğlencenin de hız kesmediği Ankara’ya otobüsle kısa süren keyifli bir yolculuk sonunda ulaşabilirsiniz. Ankara’dan Kuğulu Park’ta keyifli dakikalar geçirmeden, Kızılay’da biraz alışveriş ve Beypazarı’nda yemek keyfi yapmadan dönmeyin. 

Ankara İzmir otobüs bileti alarak en uygun fiyatlarla İzmir'e de gidebilirsiniz. Öğrencilerin ve kamu çalışanlarının seyahatleri ile bağlantılı olarak sık sık otobüs seferlerinin düzenlendiği Çorum-Ankara yolculuğu için. www.neredennereye.com’un geniş otobüs işletmesi havuzundan yararlanabilirsiniz. Çorum’dan Ankara’ya giden otobüs firmalarının sunduğu en uygun otobüs biletine de yine kolayca ulaşabileceğiniz NeredenNereye.com, iyi yolculuklar diler.

Çorum Ankara otobüs bileti mi aradınız? Çorum Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Çorum Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kargı Turizm 35 TL
Ali Osman Ulusoy 40 TL
Mis Amasya 40 TL
Özgül Bafra 40 TL
Lüks Erova Turizm 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Çorum Hakkında
Nüfus:
369,163
Yüzölçümü:
12.796,21 km²
Plaka:
19
Telefon kodu:
(364)
Otogar:
Çorum Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.