Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
39 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al

Çorum Ankara Otobüs Bileti

Çorum Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 244 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Çorum Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 20 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Niksarkale Turizm firmasıdır.

Çorum Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Çorum Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Çorum Ankara seyahatinize başlamadan önce, Çorum ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Çorum ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Çorum Ankara Otobüs Biletleri

Çorum - Ankara Otobüs Bileti
Çorum, Türkiye’nin Orta Karadeniz Bölümün’de yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Çorum otobüs bileti satın alarak karayolu aracılığı ile şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Yozgat Otogarı içerisinde son bulacaktır. Otogar üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yaklaşık 7000 yıllık köklü bir tarihe sahip olan Çorum, Anadolu’nun en eski yerleşim noktalarından biri olarak bilinmektedir. Şehir, binlerce yıl boyunca Anadolu’nun en eski ve en güçlü uygarlıklarına ev sahipliği yapmıştır. Bu özelliği nedeni ile modern dünyada özellikle 1800’lü yıllardan sonra arkeoloji dünyasının ilgi odaklarından biri haline gelmiştir. Tarihin en önemli medeniyetlerinden biri olan Hititler, Çorum toprakları üzerinde hüküm sürmüştür. Gene bu topraklar içerisinde bugün Hititlerin başkenti olan Hattuşa, binlerce yıllık bir yerleşim alanı olan Hattuşa rahatlıkla görülebilir. Çorum sınırları içerisinde karasal iklimin tipik özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak, yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Çorum otobüs bileti satın alarak Çorum Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Alacahöyük Müzesi, Çorum Müzesi, Aslanlı Kapı, Boğazkale Müzesi, Hattuşaş Antik Kenti, İncesu Kanyonu, Çatal Tabiat Parkı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Çorum - Ankara otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Ankara’da yolculuğunuz Ankara Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan aynı zamanda başkenti olan şehridir. Anadolu’nun kadim medeniyetlerinin yerleşim alanı üzerine kurulmuş olan bu şehrin geçmişi binlerce yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Bugün Ankara sınırları içerisinde rahatlıkla zengin tarihi geçmişinden kalan çok sayıda eseri bir arada görebilirsiniz. Cumhuriyet’in ilanı ile birlikte modern Türkiye’nin başkenti statüsünü kazanan bu şehir her geçen gün gelişmeye devam etmiş ve nüfusunu arttırmıştır. Çorum - Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Çorum - Ankara otobüs bileti fiyatları, “40 - 65 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Çorum - Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen firmalar arasında, “Yeni As Bafra Turizm, Sahil Seyahat, Lüks Erova Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Çorum - Ankara otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Çorum Ankara otobüs bileti mi aradınız? Çorum Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Çorum Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Niksarkale Turizm 39 TL
Dilek Seyahat 40 TL
Tokat Seyahat 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Çorum Hakkında
Nüfus:
369,163
Yüzölçümü:
12.796,21 km²
Plaka:
19
Telefon kodu:
(364)
Otogar:
Çorum Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.