Yolcu Sayısı
1

Çeşme otobüs bileti

Çeşme Otobüs Bileti

En popüler Çeşme otobüs rotaları

Çeşme otobüs bileti fiyatları, Çeşme otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Çeşme otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
DudulluÇeşme125 TL7
BayrampaşaÇeşme949 TL6
İstanbulÇeşme949 TL6
AlibeyköyÇeşme949 TL6
HaremÇeşme125 TL5

Çeşme otogarı

  • Çeşme(232) 712 64 99

Çeşme otobüs biletleri

Ege denizinin sahil kenti Ege’nin incisi konumunda bulunan Çeşme hakkında merak edilen yerleri sizler ile paylaşmaya devam edelim. Özellikle son zamanlarda yabancı turistlerin oldukça fazla ziyaret ettiği Çeşme güzelliği ile gelen misafirleri büyülemeye devam ediyor. İzmir'in bu harika ilçesini tanımaya ne dersiniz?

Denizin dibinde bulunan Çeşme ilçesinde sizlere ilk olarak önereceğimiz yerlerin başında gelen Çeşme Boyalık koyu oluyor. Son derece güzel bir koy olan bu ilçede harika bir doğal güzellik sizleri beklemektedir. İlçe merkezine oldukça yakın bulunan bu koyda son zamanlarda en çok gelen turistlerin olduğunu bilmenizde fayda var.Bu ziyaretinizden sonra sizlere gitmeniz için Çeşme kalesini tavsiye ediyoruz. Kaleni Osmanlılar döneminden kalma bir eser olması dikkatleri üzerine çekmesine neden oluyor. Özellikle Osmanlıların donanma konusunda son derece önemli limanlarından olan Çeşme limanın bulunan bu kale ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Bu durum karşısında tek yapmanız gereken Çeşme’ye geldiğiniz zaman bu kaleyi mutlak ziyaret etmeniz olacaktır. Donanmaların gözlem yeri olarak yapılan bu kale tarih sahnesinde çok önemli roller aldığı için içine bulunurken tarih sayfalarının içinde gibi hissedeceksiniz. Kaleni etrafında bulunan koyları ile doğal güzelliği ve tarihi güzelliğini bir arada barındıran bu ilçemize mutlaka gelmenizi öneriyoruz. Bu gezilmesi gereken yerlerin dışında doğal güzellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Çeşme ilçesinde son derece eğlenceli vakti geçirme imkanı elde edeceksiniz. Çeşme otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr