Yolcu Sayısı
1

Çaycuma otobüs bileti

Çaycuma Otobüs Bileti

En popüler Çaycuma otobüs rotaları

Çaycuma otobüs bileti fiyatları, Çaycuma otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Çaycuma otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
DevrekÇaycuma100 TL13
KocaeliÇaycuma350 TL12
İzmitÇaycuma350 TL12
KarapınarÇaycuma10 TL10
DudulluÇaycuma90 TL8

Çaycuma otogarı

  • Çaycuma(372) 615 20 64

Çaycuma otobüs biletleri

Zonguldak diyince aklımıza ilk gelen kömür karası gözler olarak dikkat çekmektedir. Bu durum karşısında özellikle maden yatakları ile ünlü olan Zonguldak ilinin Çaycuma ilçesi hakkında merak edilen ve gezilmesi gereken yerler hakkında sizlere bilgiler vermeye devam edelim.
Çaycuma ilçesi Zonguldak’ın en çok bilinen ve en çok ziyaret edilen ilçelerinin başında gelmektedir. Bu durum karşısında okuyucularımızdan gelen soruları cevaplamak için sizlere Çaycuma ilçesi hakkında merak edilenleri araştırdık.
Çaycuma ilçesi Zonguldak merkeze sadece 52 km uzaklık mesafede olup oldukça şirin bir beldedir.
Bu ilçenin en çok bilinen doğal güzelliği Filyos çayı olarak bilinmektedir. Çayın şehrin ortasından geçtiğini düşündüğümüz zaman aslında neden bu kadar şirin olduğunu anlamanız yeterli olacaktır. İşte bu çay üzerinde eski zamanlarda yapılan ticarete ait birçok kalıntı bulunmaktadır. Karadeniz’e kıyısı olduğundan dolayı birçok tarihi kalıntıyı bünyesinde barındıran bu ilçenin özellikle gezmek için kıyı kesimlerini tercih etmenizi öneriyoruz. Romalıların ve Bizanslıların eserlerinin bulunduğu bu ilçede mutlaka gitmenizi önerdiğimiz yer Tios Antik Kenti olarak dikkat çekiyor. Bu kentin içinde son yıllarda yapılan arkeolojik kazılar sonrasında birçok yer altı gün yüzüne çıkmış ve M.Ö yıllara ait birçok eser bulunmuştur. İşte bu durum karşısında Çaycuma ilçesine geldiğiniz zaman mutlaka bu antik kente gitmenizi öneriyoruz. Bu antik kent ziyaretinden sonra sizlere Çayır köyü su mağarası ziyareti öneriyoruz.Çaycuma otobüs bileti almak için neredenereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr