Bursa Kırıkkale Otobüs Bileti

Bursa Kırıkkale Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 459 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 18dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 14 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Kırıkkale arası giden otobüs firmaları ortalama 13 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Bursa Kırıkkale otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Kırıkkale güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Kırıkkale seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Kırıkkale hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Kırıkkale şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Kırıkkale Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güney kısmında yer almaktadır. Bursa aynı zamanda ülkenin en gelişmiş illerinden bir tanesidir. Şehir özellikle otomotiv sektörünün en önde gelen ilidir. Özellikle bu alanda gelişen gelişmeler nedeni ile çevresinden göç alarak nüfusunu giderek arttırmaktadır. Bursa göller yöresinde yer alan bir ildir. Bu şehrin bünyesinde barındırdığı doğal güzellikler açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Bu özelliği ile şehir her yıl binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Bursa, aynı zamanda ülkenin tarihi değerler bakımından da sayılı şehirlerinden bir tanesidir. Bunun nedeni geçmişinde ev sahipliği yaptığı medeniyetlerden kalma tarihi ve kültürel değerleri günümüze taşımış olmasıdır. Şehir özellikle Osmanlı döneminden kalma eserleri ile ünlüdür. Bunun nedeni bir dönem tarihin en köklü imparatorluklarından biri olan Osmanlı’ya ev sahipliği yapmış olmasıdır. 
Bursa, ülke içerisinde mutfağının zenginliği ile de ünlü bir şehirdir. En ünlü lezzetlerinden biri olarak İskender gösterilebilir. 
Kırıkkale, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Şehrin isminin etimolojik kaynağına dair elde bulunan veriler yeterli olmadığı için kesin olarak bilinmemektedir. Kırıkkale ilinin kuzeyinde Çamlıca tepeleri bulunmaktadır. Ayrıca il sınırları içerisinde Koçu Dağı uzanmaktadır. 
Kırıkkale ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Silah Sanayi Müzesi, Çeşnigir Köprüsü, Sulu Mağara, Ciritkaya Anıt Mezarları, Hasandede Camii yer almaktadır.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Kırıkkale’ye gitmek için Metro Turizm, Vangölü Turizm, Doğu Kars Turizm, Has Bingöl, Best Van Turizm, Esadaş gibi otobüs firmalarının Bursa Kırıkkale otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Bursa Kırıkkale otobüs bileti mi aradınız? Bursa Kırıkkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Kırıkkale otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Elbistan 60 TL
Erzincan Başak 60 TL
Mis Amasya 60 TL
Tokat Seyahat 60 TL
Ses Turizm 65 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Kırıkkale Hakkında
Nüfus:
231,831
Yüzölçümü:
4.569,76 km²
Plaka:
71
Telefon kodu:
(318)
Otogar:
Kırıkkale Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.