Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al
95 TL
Bilet Al

Burdur İstanbul Otobüs Bileti

Burdur İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 602 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 37dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Burdur İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Burdur İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Burdur İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Burdur İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Burdur ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Burdur ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Burdur İstanbul Otobüs Biletleri

Burdur İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Burdur İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
İstanbul, Türkiye’nin 81 ilinden biri olması ile birlikte aynı zamanda en büyük şehridir. Yalnızca Türkiye’nin en büyük şehri aynı zamanda dünyanın en gözde şehirlerinden biridir. Şehir, sahip olduğu jeopolitik konum bakımından oldukça büyük önem arz etmektedir. Konumu nedeni ile iki farklı kıtayı birbirine bağlayan bir köprü görevi görmektedir. Bu durum siyasi ve ticari önemi arttırmaktadır. Aynı zamanda şehir Dünya ticareti ve turizmi açısından da büyük önem taşımaktadır. Coğrafi konumundan kaynaklı, tarihi boyunca birçok büyük medeniyete ev sahipliği yapmıştır ve bu durum eşi benzeri bulunmayan bir tarihi zenginliğe sahip olmasına neden olmuştur. Şehrin bu kadar büyük bir metropol olmasından kaynaklı nüfusu oldukça fazla ve buna bağlı olarak etnik çeşitliliği de renklidir. 
İstanbul şehrinin dünya gözünde en önemli şehirlerden biri olmasında yalnızca coğrafi konumu, tarihi mirası ya da kültürel etkinlikleri etkili değildir. Aynı zaman da sahip olduğu doğal güzellikler de görülmeye değerdir. İstanbul ziyaretiniz sırasında Belgrad Ormanları’nda piknik yapabilir, Atatürk Arbarotrumu’n da harika doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca boğaza karşı çayınızı yudumlarken, boğazın üzerinde narince yüzen kız kulesinin eşsiz güzelliğini mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.
Burdur üzerinden dünyanın eşsiz şehirlerinden biri olan İstanbul’a, Metro Turzim, Nilüfer, Pamukkale Turizm gibi ülkenin en gözde otobüs firmaları ile zaman kaybetmeden yolculuk etmek için www.neredennereye.com adresinden İstanbul otobüs biletinizi alabilirsiniz.
Burdur İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Burdur İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Burdur İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Güney Akdeniz 90 TL
Metro Turizm 95 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Burdur Hakkında
Nüfus:
16,597
Yüzölçümü:
7.134,95 km²
Plaka:
15
Telefon kodu:
(248)
Otogar:
Burdur Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.