Yolcu Sayısı
1

Tüm Bor Seferleri

Bor otogarı

  • Bor(388)

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Bor şehrine günlük toplam 8 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Bor için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Kocaeli → Bor güzergahında günlük ortalama 3 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 110 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Kocaeli → Bor otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Adapazarı → Bor güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 550 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 2 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Adapazarı → Bor otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr