Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Bartın Kastamonu Otobüs Bileti

Bartın Kastamonu Arası

En Ucuz Sefer
-
Bartın - Kastamonu Arası Kaç Km
181 km
Bartın - Kastamonu Arası Kaç Saat
4sa 8dk
Günlük Sefer Sayısı
2
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Bartın Kastamonu Online Otobüs Bileti
Bartın Kastamonu otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Bartın Kastamonu güzergahı için arama yapın, Bartın - Kastamonu arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

** Koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüs bileti satın alırken HES koduna ihtiyacınız olacağını hatırlatmak isteriz.

Bartın ve Kastamonu Şehirlerinde Ulaşım
Bartın ve Kastamonu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Bartın Kastamonu seyahatinize başlamadan önce, Bartın ve Kastamonu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Bartın - Kastamonu Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bartın - Kastamonu arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Bartın - Kastamonu otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Bartın - Kastamonu arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Bartın - Kastamonu arasında günlük ortalama 0 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Bartın - Kastamonu arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Bartın - Kastamonu arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 8dk sürmektedir.

Bartın - Kastamonu arası uzaklık kaç km?

Bartın - Kastamonu arası karayolu ile 181 km'dir.

Bartın Kastamonu Otobüs Biletleri

 Bartın Kastomunu otobüs bileti mi aradınız? Bartın Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Daday Yüzölçümü 973 km2 olan Daday ilçesi doğuda Merkez ilçe, güneydoğuda İhsangazi, güneyde Araç ilçeleri, batıda Karabük ili, kuzeybatıda Pınarbaşı, kuzeyde Azdavay, kuzeydoğuda da Ağlı ve Şeydiler ilçeleriyle çevrilidir.

Daday ilçesi topraklan, Kastamonu ilinin kuzey kesimini engebelendiren Küre Dağları’yla, güneyini engebelendiren İlgaz Dağları arasında, yer yer akarsu vadileriyle parçalanmış platolardan oluşur. Kuzey kesimdeki Ballıdağ’ın yüksekliği 1.746 m’ye ulaşır. Başlıca akarsu Gökırmak’ın başlangıç kolu olarak kabul edilen Daday Çayı’dır. Daday’ın önemli düzlükleri de bu akarsu boyunca doğuya doğru genişleyerek uzanır.

İlçe ekonomisi tanma dayalıdır. Başlıca geçim kaynağı bitkisel üretimdir. Ovada başta arpa, buğday, şekerpancarı ve patates yetiştirilir. Hayvancılık da yapılan ilçede en çok koyun ve sığır yetiştiriciliği yapılır. İlçedeki ekonomik etkinliklerden biri de ormancılıktır. Ormanlar gürgen, meşe, göknar, karaçam ve sarıçamlardan oluşur. İlçedeki sanayi tesisleri kereste ve un fabrikalarıyla dokuma atölyesidir.

Antik Çağ’da Dadybra olarak adlandırılan Daday, Bizans dönemi sonrasmda Candaroğullanna bağlandı; 13. yüzyılda Osmanlı topraklarına katıldı. Bu dönemde küçük bir nahiyeydi. 19. yüzyıl sonlarında Kastamonu vilayeti Merkez sancağına bağlı bir kaza haline getirildi. Kaza merkezinin belediyesi 1873’te kuruldu. İlçe merkezi Daday kasabası Daday Çayı’nın suladığı küçük bir ovanın kenarında kurulmuştur. İl merkezine yakınlığı nedeniyle gelişememiş olan kasaba Kastamonu kentine 33 km uzaklıktadır. İnciğez köyünde yer alan Hikmet Ağa Konağı saptanabilen en eski Türk evlerinden biri olmasıyla dikkat çeker. Konağın büyük yazlık odasında bulunan yazıtta 1632’de yapıldığı belirtilmektedir. 

  Bartın Hakkında
Nüfus:
72,995
Yüzölçümü:
2.080,36 km²
Plaka:
74
Telefon kodu:
(378)
Otogar:
Bartın Otogarı
  Kastamonu Hakkında
Nüfus:
207,045
Yüzölçümü:
13.157,98 km²
Plaka:
37
Telefon kodu:
(366)
Otogar:
Kastamonu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.