Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
87 TL
Bilet Al

Aydın İstanbul Otobüs Bileti

Aydın İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 684 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 45dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Aydın İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Aydın İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Aydın İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Aydın İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Aydın ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Aydın ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Aydın İstanbul Otobüs Biletleri

 Aydın, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Şehir, aynı zamanda ülkenin en kalabalık yirminci şehri olma özelliğini taşımaktadır. Şehir gelişimini turizm ve tarım alanlarında göstermiştir. 

Aydın ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken iller arasında, Priene Antik Kenti, Cihanoğlu Camii, Zeus Mağarası, Otantika Etnografya Müzesi, Alabanda Antik Kenti, Milet Tiyatrosu, Körteke Kalesi, Alinda Antik Kenti, Geyre, Karacasu Etnografya Müzesi yer almaktadır. 
 
Şehir, Akdeniz ikliminin tipik özelliklerini sergilemektedir. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçirmektedir. 
 
Alinda Antik Kenti, Ege’nin incilerinden Aydın’ın tarihine ışık tutan, tarihi noktalardan bir tanesidir. Bu kent günümüz dünyasına antik çağdan özellikle Eski Yunan medeniyetine dair çok sayıda yansıma getirmektedir. Tarihi yapısını ve görüntüsünü günümüze kadar iyi şekilde korumayı başarmıştır. Bazı kalıntılar neredeyse tahrip olmamıştır. Geyre ise Aydın sınırları içerisinde yer alan bir başka tarihi mekandır. Geyre de tıpkı Alinda gibi antik çağdan izler taşıyan büyüleyici bir atmosfere sahiptir. 
 
İstanbul, Türkiye’nin ilerinden biri olup, Marmara Bölgesi’nde yer almaktadır. İstanbul, aynı zamanda ülkenin en gelişmiş şehridir. Bu özelliği ile büyük oranda istihdam sağladığı için de ülkenin nüfus bakımından en büyük şehridir. Şehir, coğrafi olarak oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. Birbirinden farklı iki kıta olan Asya ve Avrupa arasında bir köprü görevi görmektedir. 
 
İstanbul Ankara otobüs bileti alarak da Ankara'ya en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Aydın üzerinden zaman kaybetmeden İstanbul’a gitmek için Metro Turizm, ATS turizm, Uludağ Turizm, İtimat Ayaz Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresinden satın alabilirsiniz. 
Aydın İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Aydın İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Aydın İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 87 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Aydın Hakkında
Nüfus:
1,020,957
Yüzölçümü:
7.904,43 km²
Plaka:
09
Telefon kodu:
(256)
Otogar:
Aydın Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.