Aydın Ankara Otobüs Bileti

Aydın Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 65,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 604 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 14dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Aydın Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Aydın Ankara bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Aydın Ankara bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Aydın Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Aydın Ankara Otobüs Biletleri

Aydın Ankara otobüs bileti mi aradınız? Aydın Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Aydın, Türkiye’nin 81 ilinden biri olup, aynı zamanda ülkenin en kalabalık yirmi beşinci şehridir. Ege bölgesinde yer alan aynı zamanda ülkenin tarım ve turizm açısından en gelişmiş illerinden biridir.  Şehrin Ege Deniz’ine kıyısı bulunmaktadır, bu durum turizmin ve dolaylı yoldan tarımın gelişmesine etki etmektedir. Nüfus yoğunluğu açısından değerlendirildiğin Aydın ili üçüncü sırada yer almaktadır. Bu sıralamada kendisinin üstünde Manisa ve İzmir gelmektedir. İlçe yükseltisi bakımından yerleşme son derece uygundur. Oldukça az yükseltisi bulunan şehrin aynı zamanda Akdeniz iklim kuşağında bulunması ve verimli ovalar bakımından zengin olması, tarım ürünlerinin çeşitlenmesini bu da doğrudan ekonomisinde tarımın etkili olmasını sağlamıştır.
Ankara, ülkenin başkenti olma özelliğini taşımaktadır. Ankara’nın yükseltisi batısına oranla yüksek, doğusuna oranla düşüktür. Kendi içerisinde yükselti değeri fazladır. Angora tavşanı ile ülke çapında ve ülke dışında üne sahiptir. Bunun yanı sıra şehir ülkenin en gelişmiş ikinci şehri olma özelliğini taşımaktadır. Asıl gelişimini siyasi konumunun değişmesinden sonra gösterilmiştir. Sanayi yatırımları ile gelişmiş ve çevresinden göz almıştır. Kültür turizmi açısından mutlaka ziyaret edilmesi gereken anıt mezarlar ve müzelere sahiptir.
Aydın üzerinden Ankara’ya gitmek için paranızdan ve zamanınızdan tasarruf ederek yolculuk etmek için www.neredennereye.com üzerinden Metro Turizm, Didim Turizm, Ses Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini satın alabilirsiniz.
Aydın Ankara otobüs bileti mi aradınız? Aydın Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Aydın Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Tokat Seyahat 68 TL
Metro Turizm 68 TL
Didim Seyahat 70 TL
Sahil Seyahat 70 TL
Ses Turizm 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Aydın Hakkında
Nüfus:
1,020,957
Yüzölçümü:
7.904,43 km²
Plaka:
09
Telefon kodu:
(256)
Otogar:
Aydın Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.