Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Artvin Kastamonu Otobüs Bileti

Artvin Kastamonu Arası

En Ucuz Sefer
-
Artvin - Kastamonu Arası Kaç Km
892 km
Artvin - Kastamonu Arası Kaç Saat
1s
Günlük Sefer Sayısı
0
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Artvin Kastamonu Online Otobüs Bileti
Artvin Kastamonu otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Artvin Kastamonu güzergahı için arama yapın, Artvin - Kastamonu arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

** Koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüs bileti satın alırken HES koduna ihtiyacınız olacağını hatırlatmak isteriz.

Artvin ve Kastamonu Şehirlerinde Ulaşım
Artvin ve Kastamonu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Artvin Kastamonu seyahatinize başlamadan önce, Artvin ve Kastamonu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Artvin - Kastamonu Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Artvin - Kastamonu arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Artvin - Kastamonu otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Artvin - Kastamonu arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Artvin - Kastamonu arasında günlük ortalama 0 firma 0 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Artvin - Kastamonu arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Artvin - Kastamonu arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Artvin - Kastamonu arası uzaklık kaç km?

Artvin - Kastamonu arası karayolu ile 892 km'dir.

Artvin Kastamonu Otobüs Biletleri

 Artvin Kastomunu otobüs bileti mi aradınız? Artvin Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bozkurt Yüzölçümü 296 km2 olan Bozkurt ilçesi kuzeyde Karadeniz, kuzeydoğuda Abana, doğu ve güneydoğuda Çatalzeytüı, güneyde Devrekâni, güneybatıda Küre, batıda da İnebolu ilçeleriyle çevrilidir.

İlçe topraklan kuzeydeki dar kıyı şeridi ile bunun hemen güneyindeki engebeli alanlardan oluşur. Küre Dağları’nın uzantılarının yer aldığı bu dağlık yörenin en yüksek noktası Göynük Dağı’mn 1.804 m’ye erişen doruğudur. Akarsularla derin biçimde yarılmış olan dağ sıralan, denizin yumuşatıcı etkilerinin içeri girmesine olanak vermediği gibi, geniş ovaların oluşmasını da engeller. Buna karşılık orman alanları geniş yer tutar. İlçenin en önemli su kaynağı olan Abana Deresi, Küre Dağları’ndan doğar. Uzun süre, kabaca güney-kuzey doğrultusunda akar; daha sonra kuzeybatıya yönelir ve Abana ilçesi sınırlanna girerek Karadeniz’e dökülür.

Doğal kaynaklan yetersiz olan Bozkurt nüfus yitiren bir ilçedir. Ekime elverişli alanlannın darlığı nedeniyle bitkisel üretim ancak sınırlı ölçülerde ve yerel tüketimi karşılayabilecek ölçüde yapılır. Başlıca ürünler patates ve tahıldır. Öbür ekonomik etkinlikler hayvancılık ve ormancılıktır.

1945’te kurulan Abana ilçesinin merkezi 1953’te Bozkurt köyüne taşındı. Bu köyde belediye örgütü 1952’de kuruldu. Daha sonra bu sınırlar içinde 3 Temmuz 1968’de Abana ve Bozkurt ilçeleri oluşturuldu. İlçenin kuzeybatı köşesinde yer alan Bozkurt küçük bir kasabadır. Kasabanın, il merkezi Kastamonu’ya uzaklığı 93 km’dir. 

  Artvin Hakkında
Nüfus:
94,316
Yüzölçümü:
7.367,10 km²
Plaka:
08
Telefon kodu:
(466)
Otogar:
Artvin Otogarı
  Kastamonu Hakkında
Nüfus:
207,045
Yüzölçümü:
13.157,98 km²
Plaka:
37
Telefon kodu:
(366)
Otogar:
Kastamonu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.