Antalya Sivas Otobüs Bileti

Antalya Sivas Otobüs Bileti

Antalya Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 836 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 45dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Esadaş firmasıdır.

Antalya Sivas bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Sivas bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Sivas otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Sivas Otobüs Biletleri

Antalya Sivas Otobüs Bileti

Antalya, Türkiye'nin güneyinde yer alan şehirlerinden bir tanesidir. Akdeniz bölgesinde bölgenin iklim yapısı sonucunda turizm açısından son derece yüksek potansiyeli olan bir şehirdir. Antalya, geçmişi boyunca da bölgenin en değerli yerleşim merkezlerinden biri olmuştur. Yıl içerisinde nüfusun en yoğun olduğu dönem yaz mevsimidir. Bu mevsimde şehirde yerli ve yabancı olmak üzere binlerce ziyaretçi ile bir araya gelebilirsiniz. Antalya ziyaretçilerinin şehirden ayrılmadan önce, “Murat Paşa Camii, Yivli Minare, Likya Yolu, Karain Mağarası, Antalya Müzesi, Xanthos Antik Kenti, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Termossos Antik Kenti, Aspendos Antik Kenti, Manavgat Şelalesi, Oymapınar Gölü, Adrasan Koyu, Antalya Akvaryum, Köprüçay” gibi şehrin gezilecek noktalarını görmelerini tavsiye ederiz.

Sivas, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan en değerli şehirlerinden bir tanesidir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde farklı bir yere sahip olan Sivas şehri çevresinden de göç almaktadır. Şehrin Roma dönemindeki ismi “Sebastia” olarak bilinmektedir. İç Anadolu'nun merkezi noktalarından biri olan ile Türkiye'nin her yerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz gibi Ankara üzerinden de çeşitli otobüs firmalarının düzenlemiş olduğu seferlerden Antalya – Sivas otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.  Ankara’dan Sivas'a gittikten sonra şehirden ayrılmadan önce, “kesme aşı, baviko, kelle tatlısı, sirok, gömme, salata kurutması, mercimek badı, pezik, dal turşusu, Sivas katmeri, pesküdan çorbası” gibi yöresel lezzetleri de tadmanızı tavsiye ederiz. Yolculuğunuz için en uygun Ankara – Sivas otobüs biletini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Antalya Sivas otobüs bileti mi aradınız? Antalya Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Sıla Özlem Seyahat 90 TL
Metro Turizm 100 TL
Esadaş 100 TL
Iğdırlı Turizm 100 TL
Huzur Turizm 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.