scorecardresearch

Antalya Sivas Otobüs Bileti

Antalya Sivas Otobüs Bileti

Antalya Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 69,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 836 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 25dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Sıla Özlem Seyahat firmasıdır.

Antalya Sivas bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Sivas bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Sivas otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Sivas Otobüs Biletleri

 Antalya Sivas otobüs bileti mi aradınız? Antalya Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Antalya’da yaşıyorsanız ve Sivas’a gitme gibi bir düşünceniz varsa o zaman Antalya – Sivas otobüs biletlerini araştırmaya başlamışınız demektir. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için son derece güzel gelecek olan Sivas gezisi ile birlikte kendinizi çok daha huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz. Sivas’ta gezilip görülecek yerler arasında öncelikle Sızır Şelalesi gelmektedir. Sivas’ta pek çok camiyi, hamamı, şelaleyi, müzeyi görebilir, gezebilirsiniz. Antalya’dan Sivas’a gitme düşüncenizde size en çok yardım sağlayacak olan etken otobüs firmaları olacaktır. Antalya’dan Sivas için düzenlemekte oldukları seferler sayesinde siz de yolculuğunuzu son derece rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Hem rahat hem de konforlu bir yolculuk imkânını sizler için sunan otobüs firmaları ya da seferler ile ilgili bilmek istediğiniz, merak ettiğiniz soruları son derece rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Antalya – Sivas otobüs firmaları arasından Antalya’dan Sivas’a direkt olarak giden otobüs firmalarını Esadaş Turizm, Iğdır Turizm, Metro Turizm, Huzur Turizm ve Öz Sivas Turizm olarak belirtebiliriz. Siz de bu firmalar arasından belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun olan firmayı tercih edebilir ve istediğiniz otobüs yolculuğunu son derece güvenli, konforlu, rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için oldukça güzel olacak olan Sivas gezinizi yaparken bütçenizi de sarsmayacak olmanız sizi daha çok memnun bırakacaktır. 

Antalya Sivas otobüs bileti mi aradınız? Antalya Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Sıla Özlem Seyahat 55 TL
Metro Turizm 70 TL
Iğdırlı Turizm 70 TL
Esadaş 75 TL
Huzur Turizm 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.