Antalya Samsun Otobüs Bileti

Antalya Samsun Otobüs Bileti

Antalya Samsun Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 957 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 28dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Samsun arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Antalya Samsun bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Samsun bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Samsun otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Samsun Otobüs Biletleri

 Antalya Samsun otobüs bileti mi aradınız? Antalya Samsun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Antalya’da yaşıyorsanız ve ülkemizin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan güzel şehirlerden biri olan Samsun’a gitmek istiyorsanız otobüs yolculuğunu tercih etmenizi öneririz. Siz de otobüs yolculuğunu seviyor ve o şekilde gitmeyi düşünüyorsanız o zaman yapmanız gereken şey Antalya’dan Samsun’a giden otobüs firmalarını araştırmak olacaktır. Antalya – Samsun otobüs biletleri ile ilgili yapacak olduğunuz araştırmalar ile birlikte elde edeceğiniz bilgilerden sonra sizin için uygun olan otobüs firmasını tercih edebilirsiniz. Samsun’da gezilip görülecek yerler arasında olan doğal güzellikler, mağaralar, camiiler, limanlar gezinizin daha keyifli geçmesine ve daha kültürel olmasına yardımcı olacaktır. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için güzel bir tatil programı düşünüyorsanız o zaman çeşitli web siteler aracılığı ile ya da firmalarda bulunan yetkili kişiler aracılığı ile otobüs biletlerinizi alabilirsiniz. Antalya – Samsun otobüs firmaları içerisinde aktarmalı gidiş yapmadan Antalya’dan direkt olarak Samsun’a sefer sağlayan otobüs firmalarını şu şekilde sıralayabiliriz; Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Ulusoy Turizm ve Lüks Karadeniz Turizm. Siz de Antalya’dan Samsun’a giderken konforlu, güvenli ve kaliteli bir şekilde gitmek istiyorsanız yapmanız gereken şey sizin için uygun kriterlerde olan firma ile görüşmek ve istediğiniz tarih için otobüs biletinizi almak olacaktır. Fiyatlar da son derece uygundur. Bu sayede bütçeniz sarsılmayacak ve kendinizi kötü hissetmeyeceksiniz, gezinizden memnun kalacaksınız. 

Antalya Samsun otobüs bileti mi aradınız? Antalya Samsun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Samsun otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 120 TL
Ulusoy Turizm 120 TL
Kanberoğlu 120 TL
Lüks Karadeniz 125 TL
Ali Osman Ulusoy 125 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Samsun Hakkında
Nüfus:
1,261,810
Yüzölçümü:
9.364,10 km²
Plaka:
55
Telefon kodu:
(362)
Otogar:
Samsun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.