Antalya Hatay Otobüs Bileti

Antalya Hatay Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 748 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 45dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Hatay arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Güney Akdeniz firmasıdır.

Antalya Hatay bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Hatay bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Hatay otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Hatay Otobüs Biletleri

 Antalya Hatay otobüs bileti mi aradınız? Antalya Hatay otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Antalya’da yaşıyorsanız ve kendiniz için ya da sevdikleriniz için küçük de olsa bir değişiklik yapmak istiyorsanız o zaman Antalya – Hatay otobüs biletleri araştırmasına başlamış olmalısınız. Hatay’a gitmek istiyorsanız ve bunu yaparken de otobüs ile seyahat etmeyi daha mantıklı buluyorsanız sizin için uygun olan otobüs firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Hatay’da gezip görülecek yerler son derece fazladır. Özellikle tarihin o gizli ve mistik havasını burada son derece rahat bir şekilde sezebilirsiniz. Giderseniz memnun kalabileceğiniz pek çok camii, han, medreseler bulunmaktadır. Özellikle İskendurun bölgesinde farklı inançlara ve kültürlere ait olan ibadet yerleri de bulunmaktadır. Siz de bu yerleri görmek ve hem kültürel hem de hoş bir gezi yapmak istiyorsanız araştırmanız ve harekete geçmeniz yeterli olacaktır. Antalya – Hatay otobüs firmaları arasından direkt olarak sefer yapan firmaları Akdeniz Seyahat, CSR Seyahat, Metro Turizm, Has Turizm olarak sıralayabiliriz. Kendiniz için ya da sevdikleriniz için yapmak istediğiniz bu değişiklik ile birlikte bütçenizin sarsılmayacağından emin olabilirsiniz. Otobüs firmalarının sizler için belirlemiş olduğu fiyatlar son derece uygun fiyatlar olup hemen her bütçeye uyum sağlayabilecek niteliklere sahiptir. Siz de keyifli, konforlu ve güvenli bir seyahat yapmak istiyorsanız yapacak olduğunuz şey arzu etmiş olduğunuz tarih aralıkları için tercih edecek olduğunuz firmanın seferlerine bakabilirsiniz. 

Antalya Hatay otobüs bileti mi aradınız? Antalya Hatay otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Hatay otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Hatay Öztur 80 TL
Hatay Günsas Turizm 80 TL
Hatay Nur Turizm 85 TL
Metro Turizm 85 TL
Has Turizm A.Ş. 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Hatay Hakkında
Nüfus:
1,503,066
Yüzölçümü:
5.831,36 km²
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
Hatay Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.