Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
58 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al

Antalya Ankara Otobüs Bileti

Antalya Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 545 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 9dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 12 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 15 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

Antalya Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Antalya Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Antalya Ankara seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Antalya ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Antalya Ankara Otobüs Biletleri

Antalya - Ankara Otobüs Bileti
Antalya, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesinde yer alan doğal ve tarihi güzellikleri dikkat çeken en önemli turizm kentlerinden birisidir. Türkiye'nin pek çok noktasından Antalya otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Antalya Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.
Antalya, Türkiye’nin güneyinde bulunan bir olarak kendisi ile aynı coğrafi bölgede bulunan önemli iller ile komşuluk içerisinde bulunduğundan ülkenin karayolu ulaşımı açısından da önemli bir kenttir. Anadolu’nun pek çok noktası gibi Antalya da köklü tarihi geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan bir şehirdir. Özellikle antik dönemin önemli ticaret kentlerinden biri olan Antalya bugün bünyesinde bu dönemden kalan çok sayıda esere ve antik kente ev sahipliği yapmaktadır. “Xanthos Antik Kenti, Termessos Antik Kenti, Syedra Antik Kenti, Sillyon Antik Kenti, Side Antik Kenti, Selinus Antik Kenti, Selge Antik Kenti, Rhoadipolis Antik Kenti, Phaselis Antik Kenti, Perge Antik Kenti, Patara Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti, Myra Antik Kenti, Melanippe Antik Kenti, Seleukeia Antik Kenti, Lymra Antik Kenti, Letoon Antik Kenti, Kale Simena Köyü, İotape Antik Kenti, Aspendos Antik Kenti, Arykanda Antik Kenti, Antioche Ad Cragum Antik, Andriake Antik Kenti” Antalya’da yer alan başlıca antik kentlerdir.
Antalya - Ankara otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Ankara’da yolculuğunuz AŞTI Otogarı üzerinde son bulur. Ankara (AŞTI) Otogarı içerisinden ve çevresinden hareket eden minibüs, otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ili olmak ile beraber aynı zamanda ülkenin başkentidir. Tarihi, Anadolu’nun ilk yerleşimlerine kadar uzanan Ankara bugün gerek başkent olmaz özelliği gerekse de Türkiye’nin ikinci en büyük nüfusuna sahip olma özelliği ile günümüzde modern bir şehir görüntüsü çizerek karşımıza çıkmaktadır. Ankara içerisinde bu modern şehir görünümünün yanı sıra köklü tarihi geçmişinden günümüze miras kalan çok sayıda tarihi ve kültürel değeri de bir arada görebilirsiniz.  Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Antalya - Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen, “Özkaymak, Isparta Petrol, Pamukkale Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Öz Nuhoğlu Karadeniz, Niksarkale Turizm, Kanberoğlu Turizm, Tokat Seyahat, Ses Turizm, Efe Tur” gibi otobüs firmalarının en uygun Antalya - Ankara otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Antalya Ankara otobüs bileti mi aradınız? Antalya Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Niksarkale Turizm 50 TL
Lüks Erova Turizm 58 TL
Ses Turizm 60 TL
Kırşehir Şanal 60 TL
Kanberoğlu 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.