Antalya Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Antalya Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Antalya Afyonkarahisar Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 288 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Afyonkarahisar arası giden otobüs firmaları ortalama 15 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Antalya Afyonkarahisar bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Afyonkarahisar bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Afyonkarahisar otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Afyonkarahisar Otobüs Biletleri

 Antalya Afyon otobüs bileti mi aradınız? Antalya Afyon otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Antalya Afyon arası yaklaşık olarak 410 km olarak hesaplanmaktadır. İki şehir arasındaki mesafe ise tam olarak 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bu süre aksaklık olmadığı sürece değişmemekte ancak mola süresinin uzaması durumun bazen değişkenlik gösterebilmektedir. Antalya Afyon otobüs biletleri sitemiz üzerinden sizlere sunulmakta ve satılmaktadır. Sizde kolayca bilet alabilmek için sitemize giriş yaparak biletinizi saniyeler içinde satın alabilirsiniz. Sitemiz de rezervasyon ücretsizdir fakat en kısa sürede biletinizi satın almanız gerekmektedir. Afyon Kocatepe Üniversitesi 1974 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi'ne bağlı idi.1992 yılında kendi adına devlet üniversitesi olmuştur. Afyon kenti Isparta şehrinde bulunan Süleyman Demirel Üniversite ile de ilişkilidir. İki il arasında ki mesafe azlığı öğrencileri birbirine yaklaştırmaktadır ve bilgi akışı sağlanmaktadır. Tarih kokan şehir Afyon'a gittiğiniz zaman mutlaka kaleyi ziyaret etmelisiniz. Afyon Kalesi günümüze gelene kadar biraz yıpranmış olsa da halen daha tarihi kalıntılar barındırmaktadır. Kale Osmanlı Devleti zamanında Hisarı Devlet olarak isimlendirilmiştir. Kanuni Sultan Süleyman'ın oğlu 2. Selim 1573 tarihinde kaleye onarım yaptırmıştır. Afyonkarahisar kalesi adını da 2.Selim vermiştir. Kalenin yüksekliği 226 metredir. Afyon ilimiz mermercilik ve gıda sektörü ile adından hem ülkemizde hem de ülkemiz dışında söz ettirmiştir. Hattiler uzun süre egemenlik etmişlerdir Afyon ilimize zamanla Frigler, perslerde hâkim olmuşlardır. Afyon NATO içinde büyük önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise NATO'nun en büyük 2. Türkiye'nin en büyük askeri havaalanının bulunmasıdır. Bu havaalanı sivil amaçlı kullanılmamaktadır. Afyon ilimiz mermercilik ve gıda sektörü ile adından hem ülkemizde hem de ülkemiz dışında söz ettirmiştir. Hattiler uzun süre egemenlik etmişlerdir Afyon ilimize zamanla Frigler, perslerde hakim olmuşlardır. Afyon NATO içinde büyük önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise NATO'nun en büyük 2. Türkiye'nin en büyük askeri havaalanının bulunmasıdır. Bu havaalanı sivil amaçlı kullanılmamaktadır

Antalya Afyonkarahisar otobüs bileti mi aradınız? Antalya Afyonkarahisar otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Afyonkarahisar otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ses Turizm 38 TL
Isparta Petrol 40 TL
Balıkesir Uludağ Turizm 40 TL
Metro Turizm 45 TL
Güney Akdeniz 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.