Aksaray Konya Otobüs Bileti

Aksaray Konya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 148 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Aksaray Konya arası giden otobüs firmaları ortalama 29 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Yeni Aksaray firmasıdır.

Aksaray Konya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Aksaray Konya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Aksaray Konya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Aksaray Konya Otobüs Biletleri

 Aksaray Konya otobüs bileti mi aradınız? Aksaray Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Çeltik Yüzölçümü 673 km2 olan Çeltik ilçesi doğuda Ankara ili, güneydoğu ve güneyde Yunak ilçesi, batıda Afyonkarahisar, kuzeyde de Eskişehir illeriyle çevrilidir.

Eskiden Yunak’a bağlı bir bucak olan Çeltik 1990’da çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi 1967’de kuruldu. Nüfus (2000) ilçe, 14.460; kasaba, 4.692.

Derbent Yüzölçümü 442 km2 olan Derbent ilçesi doğuda Selçuklu, güneyde Meram, güneybatı ve batıda Beyşehir, kuzeyde Ilgın, kuzeydoğuda da Kadınhanı ilçeleriyle çevrilidir.

Eskiden Selçuklu’ya bağh bir bucak olan Derbent, 1990’da çıkarılan bir yasa uyarınca Sille bucağına bağh üç ve Meram ilçesinin Kızılören bucağına bağh bir köy de katılarak ilçe yapıldı, ilçe merkezinin belediyesi 1930’da kuruldu.

Derebucak, yüzölçümü 483 km2 olan Derebucak ilçesi kuzeyde Beyşehir, doğuda Seydişehir ilçeleri, güneyde Antalya, batıda da İsparta illeriyle çevrilidir.

Eskiden Beyşehir’e bağh bir bucak olan Gencek, 1987’de çıkardan bir yasa uyarınca merkezi Derebucak kasabası olmak üzere bu adla ilçe yapddı. İlçe merkezindeki belediyenin kuruluş tarihi 1967’dir.

Emirgazi, yüzölçümü 829 km2 olan Emirgazi Uçesi doğuda Ereğli, güneyde gene Ereğli ve Karapınar, batıda gene Karapınar dçeleri, kuzeyde Aksaray, kuzeydoğuda da Niğde illeriyle çevrilidir.

Eskiden Karapınar’a bağh bir bucak olan Gölören 1990’da çıkardan bir yasayla merkezi Emirgazi kasabası olmak üzere aynı adla U- çe yapddı. Emirgazi Belediyesinin kuruluş tarihi 1955’tir.

Aksaray Konya otobüs bileti mi aradınız? Aksaray Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Aksaray Konya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Gülen Turizm 25 TL
Medine Turizm 25 TL
Medine Turizm 25 TL
Star Batman 30 TL
Yeni Aksaray 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Aksaray Hakkında
Nüfus:
23,974
Yüzölçümü:
7.965,51 km²
Plaka:
68
Telefon kodu:
(382)
Otogar:
Aksaray Otogarı
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.