Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al

Aksaray Konya Otobüs Bileti

Aksaray Konya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 148 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Aksaray Konya arası giden otobüs firmaları ortalama 29 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Yeni Aksaray firmasıdır.

Aksaray Konya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Aksaray Konya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Aksaray Konya seyahatinize başlamadan önce, Aksaray ve Konya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Aksaray ve Konya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Aksaray Konya Otobüs Biletleri

Aksaray - Konya Otobüs Bileti
Aksaray, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan, doğal ve tarihi güzellikleri dikkat çeken bir şehridir. Kapadokya bölgesinde bulunan bulunan idari birim 15 Haziran 1989 tarihinde alınan karar ile birlikte il statüsüne yükselmiştir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Aksaray otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Aksaray Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Aksaray, Niğde’den ayrılarak il statüsü kazanmış bir yerleşim merkezidir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde Ankara, Konya gibi iller ile komşuluk içerisinde bulunan Aksaray karayolu açısından önemli bir ulaşım merkezidir.
Aksaray Anadolu’nun pek çok noktası gibi tarihi boyunca Anadolu’nun kadim medeniyetlerine ev sahipliği yapmış bir yerleşim merkezidir. Gene Anadolu’nun pek çok noktası gibi şehrin modern çizgisinin yanı sıra geçmişinden kalan tarihi ve kültürel değerleri bir arada görebilirsiniz. Malazgirt Meydan Muharebesi ile Türklerin hakimiyeti altına giren Aksaray bu tarihten itibaren Türk yurdu olarak kabul görmüştür. Aksaray, İbn - Battuta gibi tarihin büyük seyyahlarının eserlerinde kendisine yer bulmuştur. Son yapılan nüfus araştırmalarına göre nüfusunda artış olsa da ülkenin geri kalanı ile kıyaslandığında Aksaray’ın nüfusu oldukça azdır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Aksaray otobüs bileti satın alarak Aksaray Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bor Kalesi, Beyaz Saray, Aksaray Kalesi, Şeyh Hamid Veli Cami, Debbağlar Cami, El - Hac Seyyid Hasanefendi Cami, Karamanoğlu İbrahim Bey Cami, Yılancık Medresesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Aksaray - Konya otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Konya’da yolculuğunuz Konya Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konya, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda yüzölçümü bakımından ülkenin en büyük ili olan şehridir. Yaklaşık iki milyonun üzerinde nüfusu bulunan şehir geniş alanı içerisinde 31 ilçe barındırmaktadır. Dünyanın en eski yerleşim yeri olan ve Konya’da yer alan Çatalhöyük 2012 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine alınmıştır. Aksaray - Konya otobüs bileti satın alarak Konya Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Konya Mevlana Müzesi, Eşrefoğlu Cami, Karapınar Gölü, Mevlana Türbesi, Kubad Abad Sarayı, Sahipata Külliyesi, Sille Köyü, Sultanlar Türbesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Aksaray - Konya otobüs bileti fiyatları, “35 - 40 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde “Rahmi Hamurcu, Yeni Aksaray Seyahat, Ak Turizm, Malatya Medine Turizm, Gülen Turizm” gibi firmaların en uygun Aksaray - Konya otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Aksaray Konya otobüs bileti mi aradınız? Aksaray Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Aksaray Konya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Gülen Turizm 25 TL
Medine Turizm 25 TL
Medine Turizm 25 TL
Star Batman 30 TL
Yeni Aksaray 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Aksaray Hakkında
Nüfus:
23,974
Yüzölçümü:
7.965,51 km²
Plaka:
68
Telefon kodu:
(382)
Otogar:
Aksaray Otogarı
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.