Aksaray Konya Otobüs Bileti

Aksaray Konya Arası

En Ucuz Sefer
80,00 TL
Aksaray - Konya Arası Kaç Km
148 km
Aksaray - Konya Arası Kaç Saat
2sa
Günlük Sefer Sayısı
29
En Çok Sefer Yapan Firma
Yükseller Aksaray Birlik
Sefer Yapan Firma Sayısı
13

Aksaray Konya Online Otobüs Bileti
Aksaray Konya otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Aksaray Konya güzergahı için arama yapın, Aksaray - Konya arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Aksaray ve Konya Şehirlerinde Ulaşım
Aksaray ve Konya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Aksaray Konya seyahatinize başlamadan önce, Aksaray ve Konya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Aksaray - Konya Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aksaray - Konya arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Aksaray - Konya otobüs bileti fiyatı en ucuz 80,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Mek Ağrı Dağı Turizm tarafından satılmaktadır.

Aksaray - Konya arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Aksaray - Konya arasında günlük ortalama 13 firma 29 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Mek Ağrı Dağı Turizm ,Bizim Iğdır Seyahat ,Yeni As Bayburt ,Aras Seyahat ,Isparta Petrol Turizm ,Niğde Vip Turizm ,Topçam Turizm ,Tokat Yıldızı Seyahat ,Yükseller Aksaray Birlik ,Nevşehir Seyahat ,Malatya Kayısıkent Turizm ,Sivas Huzur Turizm ,Yeşil Muş Ovası.

Aksaray - Konya arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Aksaray - Konya arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa sürmektedir.

Aksaray - Konya arası uzaklık kaç km?

Aksaray - Konya arası karayolu ile 148 km'dir.

Aksaray Konya Otobüs Biletleri

Aksaray - Konya Otobüs Bileti
Aksaray, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan, doğal ve tarihi güzellikleri dikkat çeken bir şehridir. Kapadokya bölgesinde bulunan bulunan idari birim 15 Haziran 1989 tarihinde alınan karar ile birlikte il statüsüne yükselmiştir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Aksaray otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Aksaray Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Aksaray, Niğde’den ayrılarak il statüsü kazanmış bir yerleşim merkezidir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde Ankara, Konya gibi iller ile komşuluk içerisinde bulunan Aksaray karayolu açısından önemli bir ulaşım merkezidir.
Aksaray Anadolu’nun pek çok noktası gibi tarihi boyunca Anadolu’nun kadim medeniyetlerine ev sahipliği yapmış bir yerleşim merkezidir. Gene Anadolu’nun pek çok noktası gibi şehrin modern çizgisinin yanı sıra geçmişinden kalan tarihi ve kültürel değerleri bir arada görebilirsiniz. Malazgirt Meydan Muharebesi ile Türklerin hakimiyeti altına giren Aksaray bu tarihten itibaren Türk yurdu olarak kabul görmüştür. Aksaray, İbn - Battuta gibi tarihin büyük seyyahlarının eserlerinde kendisine yer bulmuştur. Son yapılan nüfus araştırmalarına göre nüfusunda artış olsa da ülkenin geri kalanı ile kıyaslandığında Aksaray’ın nüfusu oldukça azdır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Aksaray otobüs bileti satın alarak Aksaray Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bor Kalesi, Beyaz Saray, Aksaray Kalesi, Şeyh Hamid Veli Cami, Debbağlar Cami, El - Hac Seyyid Hasanefendi Cami, Karamanoğlu İbrahim Bey Cami, Yılancık Medresesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Aksaray - Konya otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Konya’da yolculuğunuz Konya Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konya, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda yüzölçümü bakımından ülkenin en büyük ili olan şehridir. Yaklaşık iki milyonun üzerinde nüfusu bulunan şehir geniş alanı içerisinde 31 ilçe barındırmaktadır. Dünyanın en eski yerleşim yeri olan ve Konya’da yer alan Çatalhöyük 2012 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine alınmıştır. Aksaray - Konya otobüs bileti satın alarak Konya Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Konya Mevlana Müzesi, Eşrefoğlu Cami, Karapınar Gölü, Mevlana Türbesi, Kubad Abad Sarayı, Sahipata Külliyesi, Sille Köyü, Sultanlar Türbesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Aksaray - Konya otobüs bileti fiyatları, “35 - 40 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde “Rahmi Hamurcu, Yeni Aksaray Seyahat, Ak Turizm, Malatya Medine Turizm, Gülen Turizm” gibi firmaların en uygun Aksaray - Konya otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Aksaray Konya otobüs bileti mi aradınız? Aksaray Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Aksaray Konya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mek Ağrı Dağı Turizm 80 TL
Bizim Iğdır Seyahat 85 TL
Yeni As Bayburt 85 TL
Aras Seyahat 90 TL
Isparta Petrol Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Aksaray Hakkında
Nüfus:
23,974
Yüzölçümü:
7.965,51 km²
Plaka:
68
Telefon kodu:
(382)
Otogar:
Aksaray Otogarı
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.