Yolcu Sayısı
1

Akıncılar otobüs bileti

Akıncılar Otobüs Bileti

En popüler Akıncılar otobüs rotaları

Akıncılar otobüs bileti fiyatları, Akıncılar otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Akıncılar otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
İstanbul (Anadolu)Akıncılar100 TL8
SuşehriAkıncılar200 TL4
İstanbulAkıncılar100 TL4
AmasyaAkıncılar280 TL3
HaremAkıncılar100 TL3

Akıncılar otobüs biletleri

İç Anadolu bölgesinde bulunan ve tarih yatan ilimiz Sivas son yıllarda birçok yerli turistin ilgi odağı olmayı başardı. Özellikle son zamanlarda tarihi mekânlarının tanıtımı için yaptığı yatırımların oldukça fazla olması bir anda dikkatleri üzerine çekti. Bugün sizler için Sivas ilinde bulunan Akıncılar ilçesinin tanıtımını yapmaya çalışacağız.

Özellikle bu tarz ilçelerin en çok merak edilen yerleri olan tarihi mekânlar hakkında bilgiler verelim sizlere. Akıncılar ilçesinde bulunan tarihi mekânların uzun yıllardır ayakta kalmayı başarması dikkatleri üzerine çekmesine yarıyor.

İlk olarak sizlere Deliktaş Mağarasına gitme konusunda uyaralım. Son derece farklı bir dokusu bulunan mağara uzun zamandır bu ilçeden en çok ziyaret edilen yerlerin başında geliyor. Özellikle son zamanlarda yeri turistlerin bu mağaraya akın etmesinden sonra çevre düzenlemesinin yapılması ve turistlerin bu mekânlarda zaman geçirmeleri için yapılan kafeteryalarda Akıncılar yöresine özgü yemekleri tatma imkânı da sizlere sunulmuş durumda bulunuyor.

Sultan Süleyman çeşmesi ve Hatipoğlu camisi sizlere gitmeniz konusunda tavsiyede bulunacağım yerlerden iki tanesi. Bu yerlerin birbirlerine yakın olması aynı anda gidip görmeniz açısından son derece önemli olarak dikkat çekiyor. Sivas’ın Akıncılar ilçesine gittiğiniz zaman son olarak sizlere Uçurum dibi mesire alanına gitme konusunda tavsiyede bulunmak istiyorum. Son zamanların en çok ziyaret edilen mesire alanında ailenizle, sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar geçirme fırsatı elde etmiş olacaksınız. Akıncılar otobüs bileti neredenereye.com'da


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr