Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Ağrı Kütahya Otobüs Bileti

Ağrı Kütahya Arası

En Ucuz Sefer
-
Ağrı - Kütahya Arası Kaç Km
1371 km
Ağrı - Kütahya Arası Kaç Saat
1s
Günlük Sefer Sayısı
0
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Ağrı Kütahya Online Otobüs Bileti
Ağrı Kütahya otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Ağrı Kütahya güzergahı için arama yapın, Ağrı - Kütahya arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Ağrı ve Kütahya Şehirlerinde Ulaşım
Ağrı ve Kütahya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Ağrı Kütahya seyahatinize başlamadan önce, Ağrı ve Kütahya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Ağrı - Kütahya Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ağrı - Kütahya arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Ağrı - Kütahya otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Ağrı - Kütahya arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Ağrı - Kütahya arasında günlük ortalama 0 firma 0 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Ağrı - Kütahya arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Ağrı - Kütahya arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Ağrı - Kütahya arası uzaklık kaç km?

Ağrı - Kütahya arası karayolu ile 1371 km'dir.

Ağrı Kütahya Otobüs Biletleri

 Ağrı Kütahya otobüs bileti mi aradınız? Ağrı Kütahya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Emet ilçesi kuzeyde Tavşanlı, doğuda Aslanapa, güneydoğuda Çavdarhisar, güneyde Gediz ve Hisarcık, batıda da Simav ilçeleriyle çevrilidir.

Dağlık ve dalgalı bir yapı gösteren ilçe topraklaman batı kesimini kuzey-güney doğrultusunda uzanan Eğrigöz Dağı engebelendirir. Bu kütlenin doğusunda Emet çöküntü alanı yer alır. İlçe sınırlannın dışında güneydeki Şaphane Dağı’mn kuzey eteklerinden doğan Emet Çayı bu çukur alanın ortasında kuzeye doğru akar. Çayın vadi tabanı ovalıktır. Orman varlığı bakımından zengin olan ilçenin ilgi çeken yöreleri Hisarlıktepe orman içi dinlenme yeri ve Dereli’deki sıcak madensuyu kaynaklandır.

Yetiştirilen başlıca ürünler buğday, arpa, şekerpancan, patates, soğan ve elmadır. Aynca armut, vişne, kiraz, dut ve üzüm de yetiştirilir. Dağlık kesimde küçükbaş, ovalık kesimde ise büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapılır. Ankara keçisi de yetiştirilen ilçede tiftik işleyen iplik ve dokuma tesisleri vardır. Bir başka sanayi

dalı da konserveciliktir. Emet yeraltı kaynaklan açısından zengin bir ilçedir, ilçe toprakla- nnda bor mineralleri, çimento hammaddesi, demir, kaolin ve çinko-kurşun içeren cevher yataklan vardır. Eti Maden işletmeleri Genel Müdürlüğü’ne bağh Emet Bor İşletmesi’nde elde edilen cevher işlenmek üzere Bandırma Boraks ve Asit Fabrikalan’na gönderilir. İlçede pek çok hızar atölyesi vardır.

İlçenin çeşitli yörelerinde ele geçen çanak- çömlekler, üç ayaklı kaplar, maşrapalar Emet’in eski kültürlerle olan ilişkisini ortaya koyar. Bitinya ve Pergamon (Bergama) kral- lıklannın yönetiminde kalan yöre, İÖ 133’te Roma’ya bağlandı. Roma döneminde, Selçuklu ve Germiyanoğullan egemenliği sırasında da önemini korudu. 1381’de Germiya- noğlu Süleyman Bey’in kızı Sultan Hatun Şehzade Bayezid’le (sonradan I. Bayezid) evlenirken düğün armağanı olarak bu topraklar OsmanlIlara verildiyse de daha sonra iki taraf arasında birkaç kez el değiştirdi; 1429’da kesin olarak Osmanlı topraklarına katıldı. Kurtuluş Savaşı sırasında 17 Temmuz 1921’de Yunan işgaline uğradı ve 3 Eylül 1922’de kurtuldu. Yunanların Haziran 1922’de kenti tümüyle yakıp yıkması Kurtuluş Savaşı tarihinde Emet Olayı olarak geçer. Emet Belediye- si’nin kuruluş tarihi 1923’tür.

Eğrigöz Dağı’mn ve Emet Çayı’mn doğusunda yer alan Emet kenti eğimli bir alandadır. 28 Mart 1970’te meydana gelen Gediz depreminde önemli ölçüde zarar görmüştür. Karayoluyla Kütahya’ya 97 km uzaklıktadır. Emet Meslek Yüksekokulu Dumlupınar Üni- versitesi’ne bağlıdır. 

  Ağrı Hakkında
Nüfus:
294,705
Yüzölçümü:
11.498,67 km²
Plaka:
04
Telefon kodu:
(472)
Otogar:
Ağrı Otogarı
  Kütahya Hakkında
Nüfus:
382,126
Yüzölçümü:
12.013,57 km²
Plaka:
43
Telefon kodu:
(274)
Otogar:
Kütahya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.