Ağrı Kırıkkale Otobüs Bileti

Ağrı Kırıkkale Arası

En Ucuz Sefer
-
Ağrı - Kırıkkale Arası Kaç Km
983 km
Ağrı - Kırıkkale Arası Kaç Saat
13sa 1dk
Günlük Sefer Sayısı
6
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Ağrı Kırıkkale Online Otobüs Bileti
Ağrı Kırıkkale otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Ağrı Kırıkkale güzergahı için arama yapın, Ağrı - Kırıkkale arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Ağrı ve Kırıkkale Şehirlerinde Ulaşım
Ağrı ve Kırıkkale şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Ağrı Kırıkkale seyahatinize başlamadan önce, Ağrı ve Kırıkkale hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Ağrı - Kırıkkale Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ağrı - Kırıkkale arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Ağrı - Kırıkkale otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Ağrı - Kırıkkale arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Ağrı - Kırıkkale arasında günlük ortalama 0 firma 6 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Ağrı - Kırıkkale arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Ağrı - Kırıkkale arası otobüs yolculuğu ortalama 13sa 1dk sürmektedir.

Ağrı - Kırıkkale arası uzaklık kaç km?

Ağrı - Kırıkkale arası karayolu ile 983 km'dir.

Ağrı Kırıkkale Otobüs Biletleri

 Ağrı Kırıkkale otobüs bileti mi aradınız? Ağrı Kırıkkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bahşili ilçesi kuzeyde Yahşihan ilçesi, doğuda Merkez ilçe, güneydoğuda Keskin, güneyde Karakeçili ilçeleri, batıda da Ankara iliyle çevrilidir. Eskiden Merkez ilçeye bağlı olan beş köy 1990’da yapüart yasal düzenlemeyle bir araya getirilerek merkezi Bahşili kasabası olmak üzere üçe haline getirildi.

İl merkezine çok yakın olan ilçe gelişeme- mekte ve nüfus yitirmektedir. İlçenin nüfusu 1990’da 11 binden fazlaydı. Belediyesi 1985'te kurulan Bahşili kasabasının nüfusu da 1990’da 6.317’ydi. Kasabanın ü merkezi Kırıkkale kentine uzaklığı yalnızca 8 km’dir.

Balışeyh ilçesi kuzeyde Sulakyurt, doğuda Delice, güneyde Keskin üçeleri, batıda da Merkez üçe. Yahşihan üçesi ve Ankara iliyle çevrilidir. Eskiden Merkez Uçeye bağh bir bucak olan Balışeyh 1990’da üçe yapüdı. Kasaba belediyesi ise 1972’de kuruldu.

Çelebi üçesi doğu ve güneyde Kırşehir, batıda Ankara üleri, kuzeybatıda Karakeçili, kuzey ve kuzeydoğuda da Keskin üçeleriyle çevrilidir. Eskiden Keskin’e bağh bir bucak olan Çelebi 1990’da çıkardan bir yasayla üçe yapüdı. İlçe merkezinin belediyesi 1968’de kuruldu.

Delice, yüzölçümü 726 km2 olan Delice üçesi doğuda Çorum ve Yozgat üleri, güneyde Kırşehir ili ve Keskin üçesi, batıda Bahşeyh üçesi, kuzeyde de Sulakyurt üçesi ve gene Çorum üiyle çevrilidir. İlçenin kuzey kesimini Karagüney Dağı engebelendirir. Bu toprakların büyük bölümü plato düzlüklerinden oluşur. Başlıca akarsu Kızüırmak’m en uzun kolu olan Delice Irmağadır.

En önemli ekonomik etkinlik tarımdır. Yetiştirilen başlıca bitkisel ürünler buğday, arpa ve şekerpancarıdır, bağcılık da yapılır. Yaygın olarak kıl keçisi ve Ankara keçisi yetiştirilir. İlçenin başlıca hayvansal ürünleri tiftik ve kıldır.

Delice 1928’de bucak, 1960’ta ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi 1955’te kuruldu. Eskiden Keskin kazasının bir köyü olan Delice kenti, adını verdiği ırmağın vadisinde kurulmuş küçük bir yerleşimdir. Ankara-Kayseri demiryolu güneyinden, Ankara'yı Çorum üzerinden Samsun’a bağlayan karayolu da hemen doğusundan geçer. Kent il merkezi Kırıkkale’ye 55 km uzaklıktadır. Kentin 12 km kuzeybatısındaki Küçükavşar köyünde bulunan Şeyh Mustafa Karababa Türbesi 17. yüzyıla aittir.

  Ağrı Hakkında
Nüfus:
294,705
Yüzölçümü:
11.498,67 km²
Plaka:
04
Telefon kodu:
(472)
Otogar:
Ağrı Otogarı
  Kırıkkale Hakkında
Nüfus:
231,831
Yüzölçümü:
4.569,76 km²
Plaka:
71
Telefon kodu:
(318)
Otogar:
Kırıkkale Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.