Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Ağrı İstanbul Otobüs Bileti

Ağrı İstanbul Arası

  • Kaç kilometredir? Bu rota 1408 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 48dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Ağrı İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Ağrı İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ağrı İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ağrı İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Ağrı ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ağrı ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ağrı İstanbul Otobüs Biletleri

Ağrı İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Ağrı İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
İstanbul şüphesiz ki, dünyanın ev sahipliği yaptığı en önemli şehirlerden biridir. Her yıl medeniyetlerin beşiği olan bu şehre gelen milyonlarca yerli ve yabancı turist bu kanıtlar niteliktedir. Tarihin çok eski dönemlerinden beri yerleşik yaşam izleri taşıyan şehir, zaman içerisinde ev sahipliği yaptığı birçok büyük medeniyetten kendisine kalan tarihi ve kültürel miras sayesinde medeniyetler beşiği unvanını kazanmıştır. Türkiye’nin en kalabalık şehridir. 
İstanbul coğrafi olarak, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek biçimde kurulmuştur. İstanbul’un iki farklı bölgesinde iki farklı yakası vardır. Asya tarafında kalan yakası Anadolu Yakası diye adlandırılırken, Avrupa tarafında olan yakasına ise Avrupa Yakası ismi verilmiştir. Coğrafi özellikleri bakımından kendine has iklimsel özellikler barındırdığı dahi söylenebilir. İklimsel olarak Türkiye’nin en ılıman iklimlerinden birine sahip olduğu söylenebilir. Dört mevsim belirgin şekilde yaşanmaktadır.  Bununla beraber, doğu bölümlerinden farklı olarak toprak yapısı, yükseltisi, coğrafi konumu ve yağış özellikleri hemen hemen her tür tarım ürünün yetiştirilmesi için uygundur. Fakat ekonomisinin neredeyse tamamı sanayi üzerine kuruludur. 
M.Ö 300‘lere dayanan geçmişi İstanbul, dünyanın en eski şehirlerin biridir. Tarihin hemen hemen her döneminde büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve bu misafirperverliğinin karşılığını bugün sahip olduğu tarihi ve kültürel zenginlik ile almıştır. Aynı zamanda bu özelliği İstanbul’un renkli bir etnik yapısının olmasına da etki etmiştir. Tarihi yapı bakımından mirasının büyük bir kısmını, Bizans ve Osmanlı imparatorluklarının geride bıraktıklarından almaktadır. Her yıl yerli ve yabancı olarak milyonlarca turisti ağırlar. 
İstanbul’a zamanınızdan ve paranızdan tasarruf ederek, kolayca Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Ulusoy Turizm gibi onlarca kaliteli otobüs firmasının biletini almak için www.neredennereye.com adresini kullanabilirsiniz. Keyifli yolculuklar dileriz.
  Ağrı Hakkında
Nüfus:
294,705
Yüzölçümü:
11.498,67 km²
Plaka:
04
Telefon kodu:
(472)
Otogar:
Ağrı Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.