Afyonkarahisar Bursa Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Bursa Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 38,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 275 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 13dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Afyonkarahisar Bursa arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Özkaymak Turizm firmasıdır.

Afyonkarahisar Bursa bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Afyonkarahisar Bursa bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Afyonkarahisar Bursa otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Afyonkarahisar Bursa Otobüs Biletleri

Afyon Bursa otobüs bileti mi aradınız? Afyon Bursa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Afyon, Türkiye’nin 81 ilinden biri olup, İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Coğrafi olarak Konya ile komşudur. Geniş düzlüklere ve ovalara sahiptir. Tarım gelişmiştir, özellikle de tarım üretimi konusunda Türkiye’nin önde gelen şehirlerden biridir. Bu Anadolu’nun gözde şehrinden, batı yakasının yeşil vadilerinden bir mihenk olan Bursa’ya yolculuk nasıl olurdu? 

Bursa, Türkiye’nin 81 ilinden biri olmakla beraber, sanayi yapılanması ve nüfus yoğunluğu ile birlikte aynı zamanda Türkiye’nin beşinci büyük şehridir. Türkiye’nin en büyük otomotiv yatırımları Bursa şehrine yapılmaktadır ve buna bağlı olarak sanayi alanında en gelişmiş şehirlerden biridir. 

Bursa, Türkiye açısından tarihi yapısı ile de ilgi çekmektedir. Bu şehrin tarihi yapı bakımından zenginliği göze batmaktadır. Şüphesiz bunun en büyük nedeni, şehrin belirli bir zaman aralığından Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış olmasıdır. Çok sayıda türbeler, anıt mezarlar, külliyeler ve bunlara benzer dönemin özelliklerini yansıtan tarihi yapılara ev sahipliği yapmaktadır. 

Bunlarla birlikte Bursa şehri göz kamaştıran doğal güzellikleri ile tanınmaktadır. Deniz yolu ulaşımı da kolay olan şehir, bünyesinde görülmeyi bekleyen doğa harikası göller barındırmaktadır.

İç Anadolu’nun gözde şehirlerinden olan Afyon üzerinden, Bursa’ya yolculuk etmek için Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Nilüfer gibi ülkenin önde gelen otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com  üzerinden zaman kaybetmeden alabilirsiniz.

Afyonkarahisar Bursa otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar Bursa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar Bursa otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Özkaymak Turizm 38 TL
Has Turizm A.Ş. 40 TL
Ak Turizm 40 TL
Kontur Turizm 45 TL
Metro Turizm 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.