Yolcu Sayısı
1

Irak Otobüs Bileti

Irak Otobüs Bileti

Türkiye’den Irak için çeşitli otobüs firmalarının seferlerini kullanarak yolculuk yapabilirsiniz. Türkiye - Irak otobüs bileti fiyatları, boş kalan koltuk sayısı, tarih gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak istediğiniz zaman Türkiye’nin her yerinden Irak otobüs firmalarının en uygun Irak otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Türkiye’den Irak'a Otobüs ile Ulaşabileceğiniz Şehirler

Irak otobüs bileti alarak Türkiye'den Irak'a ulaşabileceğiniz Irak şehirleri şöyle;

Bağdat | Duhok | Zaho

Irak'a Sefer Düzenleyen Otobüs Firmaları

Irak otobüs bileti ile Irak şehirlerine ulaşabileceğiniz en bilinen otobüs firmalarını aşağıda listeledik. Yeni Firmalar eklendikçe listemiz güncellenmektedir.

Lider İstanbul | Özlem İstanbul | Özlem Cizre Nuh | Can Diyarbakır | Has Diyarbakır

Irak Hakkında Bilgiler

Irak, Basra Körfezi'nde bir Arap ülkesidir ve başkenti Bağdat'tır. Yirminci yüzyıl ağarırken, Irak dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biriydi. Bununla birlikte, Irak Savaşı, altyapısında onarılamaz hasara neden oldu ve bu da gelişimini ciddi şekilde engelledi. Savaştan sonra, uluslararası toplum Irak'ın ekonomik ve sosyal durumunu düzeltmeye yardım etti. Hala reforma ihtiyacı olmasına rağmen, Irak, tarih ve kültürün eşsiz bir karışımını sunan büyüleyici bir destinasyondur.

Irak'ta görülmesi gereken en önemli yerler arasında Babylon, Nara ve Petra yer almaktadır. Bu sitelerin ayırt edici özelliği, antik çağlarda yatmaktadır; Babylon 2.500, Petra 6000 yaşın üzerindedir. Babylon, antik kalıntılara ek olarak, çok katlı bir yüksek mutfak restoranına ve paha biçilmez tablolara sahip bir sanat galerisine sahiptir.

Ek olarak, el yapımı ürünlerin bulunduğu bir açık hava pazarı, satış vergileri için bilgisayarlı bir nakit yönetim sistemi ile aynı katta yer almaktadır. 'Kabuk ağacı' anlamına gelen Nara, Everest Dağı tarzı Mezopotamya'nın en uzun akasya ağacının dibindedir. 'Gül şehri' olarak bilinen Petra şehri, Arabistan'ın en kutsal yeri olan Mekke Horntoward Dağı'nın kutsal tapınak tepesinin altındaki bir vadide yer almaktadır. Türkiye’den Irak için çeşitli otobüs firmalarının seferlerini kullanarak yolculuk yapabilirsiniz. Türkiye - Irak otobüs bileti fiyatları, boş kalan koltuk sayısı, tarih gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak istediğiniz zaman Türkiye’nin her yerinden Irak otobüs firmalarının en uygun Irak otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Irak Gezi Rehberi

Irak'ın doğa harikaları arasında Dicle ve Fırat nehirleri, Ctesiphon, Babil ve Siwa kaleleri ve Babil bahçeleri bulunur. Ülkenin ayrıca çölleri ve dağları var. Şehirleri, modern kentsel alanlardan tüm dinlerden ziyaretçileri ağırlayan antik tarihi yerlere kadar çeşitlilik gösterir. Her millete gösterilen misafirperverlik, vatandaşlarının zarafetinin bir kanıtıdır. Türkiye’den Irak için çeşitli otobüs firmalarının seferlerini kullanarak yolculuk yapabilirsiniz. Türkiye - Irak otobüs bileti fiyatları, boş kalan koltuk sayısı, tarih gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak istediğiniz zaman Türkiye’nin her yerinden Irak otobüs firmalarının en uygun Irak otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Iraklı ihracatçılar dış pazarlara umutla bakıyorlar, özellikle de kendi ülkeleri dışındaki pazarlara. Kaynakları bol olmasına rağmen, Iraklılar kullanmak zorunda kaldıkları malzemelerden çok tutkulu oldukları malları ihraç etmek istiyorlar. Bu nedenle, yeni pazarlara açılmak isteyen işletmeler, yalnızca nicelik yerine kaliteli mal ihraç etmeye odaklanmalıdır. Yüksek kaliteli malları ihraç etmek, bu mallarla ilgilenen alıcıların yanı sıra kaliteli hammadde arayan yerel üreticileri de cezbedecektir. Bu güzel topraklarda biraz da olsa her şey mümkündür.

Irak'ta yaşam, tüm zorluklarına rağmen güzellikler ve meraklarla doludur. Doğal harikaları, dünyadaki diğer ülkelerde bulunanlarla rekabet eder. Zor bir 2003-2017 döneminden acı çekmelerine rağmen, vatandaşları hayatın her kesiminden kültürel katkıları memnuniyetle karşılıyor ve takdir ediyor. Irak'ın kültürü veya ekonomisiyle ilgilenen herkes burayı ziyaret etmek için zevkli bir yer olarak görmelidir. Türkiye’den Irak için çeşitli otobüs firmalarının seferlerini kullanarak yolculuk yapabilirsiniz. Türkiye - Irak otobüs bileti fiyatları, boş kalan koltuk sayısı, tarih gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak istediğiniz zaman Türkiye’nin her yerinden Irak otobüs firmalarının en uygun Irak otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr