Niksarkale Turizm Otobüs Seferleri

Niksarkale Turizm
 
 
Niksarkale Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Niksarkale Turizm

Niksar Merkez Terminali No:16 Niksar
0356 527 14 14 - 527 64 64 - 527 22 22 - 528 29 29
100 üzerinden
50Puan
25%
13%
0%
13%
50%
Toplam Yorum Sayısı (9)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Rezil bir firma niksarkale" feedback   amasyadan bindim muavin nerde ineceksiniz diye aracın içinde not aldı aşti dedim tamam dedi yol boyunca bırsey soylemedıler. ankaraya geldık biz aştıye gırmıyoruz sızı yakın bı yerde ındırelım dedıler gece saat 00.15 civarında. kız basıma bı kac valızle yol kenarında bırakıp gittiler. neden basta bırsey soylemedınız dedıgımde de muavın tam bılmıyor bızım suçumuz deıl deyıp gecıstırdıler. musterı hızmetlerı ise tam bir facia o da ulasabılırsenız. bu firmayla yolculuk yapacaksanız rezil bir firma haberiniz olsun.
"çok kötü bir firma" memetavsar   çok kötü bir firma asla yolculuk yapmayın birkere yaptım pişman oldum...
"Memnuniyet-sikayet" Brkn18   Cok iyi bir firma fakat online bilet satisi yapilamiyor.yapmaya calisincada bu otobuste bos yer yok online islemlerim hepsi yapılabilir diyor.otogari ardigimda yer buldum.cok iyi bir firma fakat bazı kucuk seyler bozabilir.
"Böyle Bir Firmaya Acentalık Yaptığımız İçin Piş Man Olduk..." Koyuncuo   Yazanecisine Kontenjan Vermeden Çalıştıran ve Yazanenin %10 Komisyonuna Göz Diken Firmadan Hiçbirşey Olmaz..
"AMASYA OTOGAR'A Girmemesi" ahmetay   Firma'dan Amasya'ya gitmek Üzere Bilet Aldım Alırken'de Sordum Amasya'ya Giriyormusunz diye orada çalışan görevli giriyor diyerekten bana bileti sattı..Amasya'ya kadar hiç bir sorun yaşamadan geldik ama amasya'ya gelince itiraz etmeme rağmen amasya otogar'a girmiyor dediler ve beni amasyada ışıkların orada bıraktılar 2 valizimi alıp amasya otogara gittim ve firmanın yazanesine gittim durumu anlattım ardından şehir içine servisinz ne zman kalkıyo diye sordum ve şehir içine servisimiz yok dediler... Bundan sonrada memleketimin firmasından başka hiçbir firmaya binmeyeceğim.. amasya itimat gibisi yok..
"Kaliteli bir firma" Ahmet Y   niksarkale niksarlılara kalite bir firma...ama taşova'lıya arka beşlide bir firma kardeşim sizin firmanız arka beşliden başka yer bulamıyacakmıyız..
"TAŞOVA ŞUBESİ" Seda06   İnternet adresinizde ki telefon numarası 312 12 71 i aradım Niksarkale Taşova'ya Girmiyor dediler... Sonra öğrendim ki Taşova'da Şubeniz var Taşova'daki Yeni Şube Numaranız 312 10 45 Neden Telefon numaranızı internet adresinizde doğru belirtmiyorsunuz...
"NET TURİZM" clewers   NET TURİZM 15 YAŞINDAKİ BİR KIZ ÇOCUGUNU İNECEGİ YERDE İNDİRMEYİM 50 KM İLERİDW BIRAKIP BURADAN GERİ DÖNERSİN DİYEREK YOLDA BIRAKAN BİR FİRMA. VE FİRMAYI ARADIGIMDA ALDIGIM CEVAP BİZENE BİZ NE YAPALIM GİBİ AKLA MANTIGA SIGMAYAN KELİMELER KULLANAN ACİZ BİR FİRMA ... BİLGİNİZE...
"Güzel" özpelit   niksarkaleyi seviyoruz